Борівські посадовці порушили конституційні права громадян та Закон України «Про звернення громадян» щодо розгляду звернень

Протягом червня-вересня поточного року до Борівської селищної ради надходили звернення громадян, про порушення на їх думку законних інтересів, розгляд яких, відповідно до вимог чинного законодавства, що регулює порядок перевірки доводів заявника, та вирішення питань по суті не може перевищувати місячного терміну. В порушення зазначених строків зареєстровано випадки неналежного розгляду звернень громадян, та навіть поодинокі випадки ненадання відповідей взагалі.

Зазначені порушення вимог закону України «Про звернення громадян», ігнорування вимог чинного законодавства, це в першу чергу неповага до людської гідності та безвідповідальне відношення посадових осіб селищної ради до своїх службових обов’язків.

Вказані порушення були виявлені під час прокурорської перевірки, за результатами якої до Борівської селищної ради внесено подання, винних осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Прокурор району

радник юстиції Є.Устименко


Новости Украины - trudovaslava.info

 
 

Еще из этой рубрики:

Здесь вы можете написать комментарий к записи "Борівські посадовці порушили конституційні права громадян та Закон України «Про звернення громадян» щодо розгляду звернень"

* Текст комментария
* Обязательные для заполнения поля


Архивы
Наша статистика
Яндекс.Метрика
Читать нас
Связаться с нами