Спорт

Районні змагання «Шкіряний м’яч» 2012

Районні змагання «Шкіряний м’яч»

shkir myzchВідбулися районні змагання з футболу «Шкіряний м’яч» серед учнів 6-8 класів та змагання з міні-футболу серед дівчат 9-11 класів.

У змаганнях взяли участь хлопчики Борівської ЗОШ №1, Борівської ЗОШ №2, Підлиманської, Першотравневої, Піско-Радь-ківської, Вище-Солоненської та Ізюмської шкіл. Команди були розділені на дві групи, ігри проводилися за круговою системою. Переможцями І групи стали учні Борівської ЗОШ №1, ІІ групи – учні Ізюмської ЗОШ. Вони і розіграли між собою звання чемпіона району. Чемпіонами району знову стали школярі Ізюмської ЗОШ- вчитель фізкультури Павло Мизюк. Його вихованці показали високий технічний рівень гри, змістовні комбінації, красиві голи, професійний підхід до змагань. І рахунок фінальної гри 7:1 на користь школярів із Ізюмської ЗОШ це підтверджує. Всього за 4 гри переможці забили 37 голів, а пропустили лише 2.

Кращими гравцями команди були визнані: Юрій Мизюк, Олег Савченко та Юрій Коваль.

А ось у змаганнях серед дівчаток точилася запекла боротьба з першого матчу і до останнього. Команди також були розділені на дві групи, ігри проводилися за круговою системою.

З першої групи до фіналу вийшла команда Борівської ЗОШ №1, яка не втратила жодного очка. З другої групи до фіналу ви-йшла команда Ізюмської ЗОШ, яка з мінімальним рахунком отримала 2 перемоги над Піско-Радьківською ЗОШ 3:1 і Шийківською ЗОШ 2:1 і з нічийним результатом зіграла з Першотравневою ЗОШ 1:1.

Фінальна гра закінчилася з рахунком 2:1 на користь команди Ізюмської ЗОШ. Два м’ячі на рахунку Маші Сухоручко, її визнали кращим гравцем турніру серед дівчаток.

Регіональний  турнір з міні-футболу

Нещодавно у Ківшарівці Куп’янського району відбувся турнір з міні-футболу серед дівчаток 1996-98 р.р. наро-дження. Він був присвячений Дню визволення Ку-п’янщини у Великій Вітчизняній війні. У турнірі взяли участь команди міст Куп’янськ та Слов’янськ, смт. Шевченкове і  Борівського району.

Вже четвертий раз наші дівчата беруть участь у таких регіональних тур-нірах. Двічі ми були першими, один раз посіли 4 місце, цього року команда виборола почесне ІІІ місце.

У грі проти команди м.Слов’янськ ми вели в рахунку 1:0, але у другому таймі спортсменки з Донеччини переломили хід гри і виграли з рахунком 4:1. У другій грі борівчани перемогли команду Ку-п’янська 4:2, у третій грі нам було достатньо зіграти з нічийним результатом, аби бути другими, але не судилося. Постійні атаки воріт шевченківців були безрезультатними, а під кінець гри дівчатка пропустили один м’яч у свої ворота і з перевагою в одне очко шевченківці посіли ІІ місце.

Хочеться відзначити високий рівень проведення змагань, дуже дружелюбний прийом, кваліфіковане суддівство, команди нагороджуються кубками, призами, подарунками. Організовує такі чудові турніри Олег Медвєдєв, вчитель фізкультури Куп’янської ЗОШ за підтримки Ку-п’янської федерації футболу та мережі меблевих магазинів «12 стільців».

За команду Борівської ДЮСШ «Колос» виступали Вікторія Волкова, Юлія Малій, Руслана Голик (Борівська ЗОШ №1), Альбіна Байрак, Юлія Горенко, Христина Степаненко, Дарія Шишкіна (Шийківська ЗОШ), Олена Лисенко (Першотравнева ЗОШ), Римма Воронова (Богуславська ЗОШ).

Римму Воронову визнано кращим гравцем турніру, вона  отримала набір парфумів.

Тренери  висловлюють подяку дітям та їхнім батькам за надану можливість взяти участь у таких прекрасних змаганнях.

Сергій ПРИСУХІН.

Василь МИЗЮК.

Тренери команди.