Официально

Оголошення про конкурс на вакантну посаду та про курси англійської мови для всіх бажаючих

Оголошується  конкурс

   Борівська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад консультанта голови ради з питань юридичного забезпечення та головного спеціаліста організаційного відділу виконавчого апарату (секретаріату) районної ради.

      В конкурсі можуть взяти участь особи, які мають повну вищу освіту, загальний стаж роботи у державній службі або службі в органах місцевого самоврядування не менше 3 років, або стаж роботи в інших сферах економіки не менше 5 років. Знання державної мови, володіння комп’ютерною технікою. Консультант голови ради з питань юридичного забезпечення повинен мати вищу юридичну освіту, головний спеціаліст організаційного відділу повинен  мати базову вищу чи повну вищу  будівельну чи архітектурну освіту.

        Інформацію щодо проведення конкурсу та конкретних функціональних обов’язків можна отримати за  телефонами: 6-15-20, 6-11-37. Термін подання заяв: місяць з дня оголошення.

      Документи приймаються за адресою: смт. Борова, вул. Леніна, буд. 1,       2 поверх, кімната 28.

 Оголошення

 В зв’язку інтеграцією України в ЄС, участю та  сприянню територіальним громадам району в розвитку співробітництва, участі в міжнародних грантах та проектах, спрямованих на покращення умов життя населення району, Борівська районна рада повідомляє, що з 8 січня 2013 року розпочне свою роботу школа по вивченню англійської мови для державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та інших бажаючих. Заняття проходитимуть два рази на тиждень в приміщенні Будинку дитячої та юнацької творчості смт. Борова з 15 до 16 години. Всі бажаючі записатися у школу можуть у приймальні голови районної ради, кімната № 22. За  довідками звертатись за телефоном 6-17-31.