Авторское, Общество

Подарунок до дня святого Миколая

подарунок до дня святого миколаяСвято тільки збирається постукати у двері, а діти вже чекають подарунків. Та й не тільки діти. Подарунки приємно отримувати в будь-якому віці. Цього року Святий Миколай    розпочав свою святкову ходу з Богуславки.

Напередодні свята Богуславський дитячий садочок отримав довгоочікуваний і незамінний у побуті подарунок – пральну машину-автомат. Нагадаємо, що минулого місяця, під час одного з виїзних прийомів, в гостях у вихованців ДНЗ побував голова райдержадміністрації Віталій Кіян. Саме тоді й була обговорена потреба в придбанні пральної машини для дитячого закладу, яка не залишилась без уваги. Позитивно вирішити цю проблему вдалося завдяки спонсорській допомозі керівників сільгосппідприємств, які здійснюють діяльність на території Богуславської сільської ради. Вадим Коновий (ФГ «Альфа-Агро»), Микола Кириченко (ФГ «КириченкоМ») та Сергій Боднар (ПП «Богуслав-СВ») відгукнулися на ініціативу райдержадміністрації допомогти дитячому садочку. Раніше, за ініціативою райдержадміністрації та при підтримці сільгосптоваровиробників району, в дошкільні навчальні заклади с.Піски-Радьківські, с.Підлиман та в Борівський ДНЗ №1 були придбані електроводонагрівачі, в Борівському ДНЗ №1 «Берізка» частково замінені вікна, намічено плани по виконанню подальших ремонтних робіт.

Потреби дітей, проблеми дитячих закладів району ніколи не залишаються поза увагою сьогоднішнього керівництва РДА, адже діти – наше майбутнє, а турбота про них – головний пріоритет.

Оксана Дудник.