Авторское, Поздравления

20 грудня — День міліції

Den-miliciji-UkrajinyШановні працівники та ветерани органів внутрішніх справ Борівщини!

Від імені райдержадміністрації та ра-йонної ради щиро вітаємо Вас зі святом — Днем міліції!

На міліцію покладено виключно відповідальні і благородні завдання — захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадян, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, боротьба зі злочинністю, охорона  громадського порядку.

Служба у правоохоронних органах вимагає величезної напруги сил, волі і мужності, зобов’язує вірно служити Батьківщині та своєму народу, неухильно дотримуватись Конституції і законів України.

Приємно відзначити, що працівники Борівського районного відділу внутрішніх справ демонструють високий професіоналізм та мужність, не шкодуючи своїх сил і здоров’я,  вони оберігають від злочинних зазіхань мир і спокій борівчан, їхнє життя, здоров’я та майно, постійно захищають інтереси держави і суспільства.

Впевнені, що ви й надалі робитимете все від вас залежне для зміцнення громадського порядку, захисту конституційних прав громадян, забезпечуватимете мир та правопорядок заради спокою українського народу.

У цей день висловлюємо щиру вдячність всім працівникам та ветеранам міліції за самовіддану працю, бажаємо і надалі мужності, витримки й наснаги, нехай удача та професійні успіхи будуть Вашими постійними супутниками у житті.

Від щирого серця зичимо всім Вам родинного добробуту, міцного здоров’я  і  щастя!

З повагою,

Віталій Кіян. Голова районної державної адміністрації.

Євген Жук.  Голова районної ради.