Разное

Оригінальна ялинка із паперу своїми руками 2012

Оригінальна ялинка із паперу своїми руками

elkaЯкщо ви любите робити подарунки своїми руками, то ця ідея для вас! Така проста , але разом із тим дуже красива і оригінальна ялинка із паперу ідеально підійде для прикрашення новорічної листівки чи новорічного панно, а також дозволить познайомитися із технікою квіллінг.
Ця робота також буде актуальною в конкурсі.
Техніка виготовлення:
1. Потрібен буде папір різних відтінків зеленого кольору, ножиці, зубочистки та клей ПВА. Папір нарізаємо довгими смужками шириною в 7-10 міліметрів.

elka  1

2. Робимо "бахрому" по всій довжині смужок із одного боку. При цьому можна робити це відразу із кількома смужками, тісно приклавши їх одна до іншої та надрізати за один раз.

elka  2

3. На зубочистку щільно намотуємо смуги паперу із бахромою, кінці іксуємо невеликою кількістю клею ПВА.

elka  3

4. Після того, як усі зелені "бутончики" будуть готові, починаємо перетворювати їх у пухнасті елементи нашої новорічної ялинки. Для цього пальцями розправляємо бахрому в різні боки.

elka  4

5. Виготовлені розпушені елементи-бутончики приклеюємо на картонну основу у вигляді ялинки-пірамідки, тісно один до одного.

elka  5

6. Із використовуваної раніше зубочистки робимо маленький стовбур ялинки (можна пофарбувати в коричневий колір). Новорічне деревце прикрашаємо на власний смак різноманітними стрічками та бусинками. В основі деревця робимо "сніг" із вати або гофрованого паперу.

elka  6

Ось так просто можна зробити вражаючий подарунок. А по темі "зробити зимовий букет замість ялинки" ще відео більш складної та вишуканої композиції: