Закон и мы

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Повідомлення про оприлюднення проекту   регуляторного акта

Відповідно до Законів України «Про адміністративні послуги», «Про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності», постанов Кабінету Міністрів України від 17.07.2009 року № 737 «Про заходи щодо упорядкування адміністративних послуг», від 20.02.2013 року №118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг», враховуючи Укази Президента України від      03.07.2009 року № 508 «Про заходи із  забезпечення додержання прав фізичних та юридичних осіб щодо одержання адміністративних (державних) послуг» відділом економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації підготовлено проект розпорядження голови районної державної адміністрації «Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг при відділі економічного розвитку і торгівлі Борівської районної державної адміністрації Харківської області».

У  наступному номері районної газети «Трудова Слава» та на офіційному сайті районної державної адміністрації буде оприлюднений проект розпорядження «Про затвер-дження Положення про Центр надання адміністративних послуг при відділі економічного розвитку і торгівлі Борівської районної державної адміністрації Харківської області», разом з аналізом регуляторного впливу.

Відповідно до Закону України «Про засади державної політики у сфері господарської діяльності», з метою публічного громадського обговорення, удосконалення проекту розпорядження, урахування інтересів суб’єктів господарювання та громадськості, просимо зауваження і пропозиції до проекту розпорядження надсилати в письмовому вигляді протягом 30 днів  з моменту оприлюднення за адресою: смт. Борова, вул. Леніна, 1, 1 поверх, кім. №16, або за  телефонами: 6-16-31; 6-16-62.