Люди твои, Боривщино

Гідно представили Борівщину

 

Гідно представили Борівщину

antulopa З 22 по 24 листопада в м. Київ проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячих творчих колективів і солістів у жанрі естрадного вокалу та хорео-графії «Золота Антилопа». Фестиваль перетворився на велике мистецьке свято дітей України. Майстерність і талант дітей, обмін творчим досвідом – ось основні цілі організаторів дитячого фестивалю, яке оцінювало компетентне висококваліфіковане журі.

Борівський будинок дитячої та юнацької творчості представляли вихованки гуртка «Вокальний спів» Кам’янська Олена (Борівська ЗОШ №1) та Мостова Вероніка (Підлиманська ЗОШ) (керівник Алла Буряк,  акомпаніатор Сергій Тугай). І дівчата, і ми, керівники, дуже хвилювались, щоб вчасно потрапити до концертної зали, де саме  мав відбутися конкурс, бо майже в останні години дізнались про зміни в програмі виступу конкурсантів. Незважаючи на те, що Олена та Вероніка не мали змоги навіть встигнути  на репетицію, а Вероніка взагалі відкривала конкурс і була першим його виконавцем, дівчата показали у своїх виступах  високу виконавську майстерність, бо дуже старанно готувались, щоб гідно представити Борівщину на Всеукраїнському рівні.

Кам’янська Олена стала дипломантом конкурсу, нагороджена Дипломом. Мостова Вероніка із сорока учасників у віковій категорії від 11 до 16 років в жанрі естрадного вокалу зайняла почесне ІІІ місце, отримала медаль і Диплом лауреата.

Фестиваль подарував гарний настрій, позитивні емоції, цікаві враження. А підтримка глядачів  згуртувала всіх присутніх та надихнула учасників на нові творчі ідеї.

За цей час учасники фестивалю відвідали Київський метроград, гуляли Хрещатиком, переглянули виставку декоративно-ужиткового мистецтва в Національному лінгвістичному університеті .

Щиро дякуємо за фінансову допомогу голові благодійної організації «Благодійний фонд  Взаємодопомога» Тригубу  Андрію Юрійовичу, який не залишився осторонь і своєчасно відгукнувся на наше прохання, завдяки чому вихованці БДЮТ мали змогу стати учасниками Всеукраїнського конкурсу, а також особисто Сядристому Андрію Олексійовичу,  заступнику декана факультету права, економіки і психології та інформаційних технологій навчально-наукового інституту  ХНУВС.

 Дякуємо вам, шановні, за розуміння і бажання допомогти, підтримати  здібних та обдарованих дітей!

Алла Буряк. Керівник гуртка  «Вокальний спів» БДЮТ.