Общество

Чернещинська сільська рада отримала відзнаки загальнонаціонального конкурсу

Чернещинська сільська рада отримала відзнаки загальнонаціонального конкурсу

Vrazovska1Уже третій рік поспіль в Україні проходить загальнонаціональний проект "Україна від краю до краю. Місцеве самоврядування". Його мета – донести до української спільноти об'єктивну інформацію про діяльність представницької гілки влади, зусиллям якої забезпечується розвиток територіальних громад, благополуччя їх жителів, процвітання сіл, селищ, міст, районів та областей України.

 

Заключним етапом Всеукраїнського проекту "Україна від краю до краю. Місцеве самоврядування" стало урочисте засідання, яке відбулося 7 грудня 2011 року в Києві в Будинку прийомів Уряду. На ньому  багато керівників органів місцевого самоврядування України були вшановані та відзначені дипломами та медалями за вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування та зміцнення Української державності. Відзнаки  вручав голова комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Олександр Омельченко. Приємно, що диплом лауреата загальнонаціонального проекту та медаль отримала Чернещинська сільська рада. Нагороди отримала секретар Чернещинської сільської ради Ірина Павленко. Крім того, всі учасники конкурсу  отримали в подарунок книгу "Україна від краю до краю. Місцеве самоврядування", видану в рамках однойменного загальнонаціонального проекту. І як приємно було побачити на сторінках цієї книги фото нашої землячки, Чернещинського сільського голови Світлани Вразовської і прочитати про діяльність Чернещинської сільської ради.

Vrazovska2З книги: „Світлана Вразовська працює Чернещинським сільським головою з 3 жовтня 2003 року і до сьогодні. Народилася вона 4 червня 1975 року в с. Чернещині. В 1998 році закінчила Харківський державний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва за спеціальністю „Економіст-організатор”. У 2006 році – Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та здобула кваліфікацію магістра державного управління. Трудову діяльність розпочала в 1996 році економістом в КСП „Новий шлях”, на цій посаді працювала до 2003 року. За час роботи на посаді сільського голови збережена й стабільно функціонує вся соціальна сфера села. Населені пункти мають дороги з твердим покриттям, вулиці освітлюються. Культурне життя громади забезпечує сільський Будинок культури та бібліотека. Взагалі Чернещинський край славиться своїми традиціями – проведенням всеукраїнських мотокросів, релігійних і народних свят, благодійних обідів для ветеранів, людей похилого віку. Чернещинський виконавчий комітет постійно проводить роботу з благоустрою населених пунктів, з надання громадянам якісних та адміністративних і нотаріальних послуг, проводить роботу з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, з пенсіонерами та ветеранами підвідомчої території. Значну допомогу в підтриманні соціальної сфери надає СТОВ „Новий шлях” під керівництвом Олексія Гомона.  У 2003 році Чернещинська сільська рада посіла ІІІ місце в обласному конкурсі „Краща сільська, селищна, міська рада” і була нагороджена копіювальним апаратом. За підсумками Всеукраїнського конкурсу „Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку за 2004 рік” село Чернещина визнано переможцем серед населених пунктів України, віднесених до шостої категорії, і посіло перше місце. Село нагороджено перехідним кубком і дипломом Кабінету Міністрів України ступеня. В 2007 році Чернещинська сільська рада посіла перше місце в обласному конкурсі „Краща сільська, селищна, міська рада” й отримала в нагороду автомобіль „Нива”.”  

Тож вітаємо Чернещинського сільського голову Світлану Вразовську і всіх працівників сільської ради з визначними нагородами, нехай праця на благо рідного села, його жителів завжди приносить задоволення!

Терня ГУНЬКО.