Официально

З апаратної наради 11 грудня

З  апаратної  наради 11 грудня

Розширена апаратна нарада, яка проходила в райдержадміністрації 11 грудня, розпочалася привітанням ювіляра - 60-річчя від дня народження відзначив лікар Борівської центральної районної лікарні Віктор Шкуро. Після теплих привітань голова Борівської районної державної адміністрації Микола Кравцов представив присутнім нового військового комісара Ізюмсько-Борівського об`єднаного міського військового комісаріату Володимира Володимировича Німенка.

Бюджет за 11 місяців

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Скиба виступила на апаратній нараді з інформацією про виконання бю-джету за 11 місяців. Зведений бюджет району за вказаний період виконано на 107,4%, районний - на 114%, сільські бюджети - на 106%, селищний - на 97%. Не виконано план по бюджету Борівською селищною радою і Піско-Радьківською сільською радою.

Розрахунки    за житлово-комунальні послуги

З доповіддю по цьому питанню виступила начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ райдержадміністрації Ніна Данько. Вона зазначила, що населення заборгувало за послуги теплопостачання 886,4 тис. грн. Рівень розрахунків за 11 місяців цього року складає 98%. За електроенергію заборгованість населення становить 561,2 тис. грн. За природний газ споживачі розрахувалися на 111%. 105,6 тис. грн. - борг населення за послуги водопостачання та водовідведення, майже 181 тис. грн. - за квартирну плату.

З метою недопущення росту заборгованості та сплати боргів минулих років голова райдержадміністрації Микола Кравцов  повідомив, що найближчим часом активізує свою роботу комісія Борівської селищної ради, на якій вирішується питання по ліквідації заборгованості. Крім цього, за його словами, необхідно посилити претензійно-позовну роботу з боржниками.