Официально

Із апаратної наради 13 грудня 2011 р.

Із апаратної наради

Стан захворюваності на грип і ГРЗ

Як повідомила головний лікар Борівської ЦРЛ Любов Віннікова, лікувально-профілактичними закладами району спільно з Борівською районною СЕС розроблено план комплексних заходів по профілактиці та боротьбі з грипом на міжепідемічний період та в період епідемії. Вжиті необхідні заходи по забезпеченню необхідного протиепідемічного режиму в лікувальних закладах. Інфекційне відділення повністю забезпечено протигрипозними та жарознижуючими препаратами.

В районі відмічається сезонне підвищення захворюваності на ГРЗ, але показники захворюваності нижчі, ніж в минулому році. В період з 12.10.2011 по 12.12.2011 на ГРВІ захворіло 510 осіб (в минулому році – 599), з них 300 дітей. Госпіталізовано в інфекційне відділення 40 осіб. Випадків захворювання на грип не зареєстровано. Головний лікар районної СЕС Олександр Бабарика зазначив, що основним способом захисту від грипу залишається імунопрофілактика, але в районі не зроблено жодного щеплення від грипу. Бажаючі зробити щеплення повинні звернутися в аптеку й замовити вакцину, щоб уберегти себе й рідних від захворювання. Начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Радченко проінформувала присутніх на нараді про те, що в усіх закладах освіти здійснюється суворий контроль за відвідуванням дітей, проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед учнів та батьків щодо профілактики захворювань на грип та ГРЗ, посилено контроль за станом здоров’я дітей.

Діяльність місцевих рад

По цьому питанню інформували Борівський селищний і всі сільські голови. Олександр Тертишний, зокрема, зазначив, що пріоритетними напрямками діяльності селищної ради в 2011 році було освітлення вулиць селища, розроблення детального проекту центру Борової, облаштування дитячих майданчиків на 14 кварталі, ремонт Новоплатонівського сільського клубу, ямковий ремонт доріг. Деякі заходи виконано в повному обсязі, деякі – частково, робота ведеться  далі. Всі інші сільські голови, звітуючи про діяльність своїх рад, основними напрямками роботи називали виконання бюджету, благоустрій територій, проведення грошової оцінки землі в селах, поточні ремонти в школах, ДНЗ, амбулаторіях сімейної медицини тощо. На жаль, деякі із запланованих заходів виконати не вдалося з-за відсутності коштів, але всіма сільськими радами протягом року зроблено значну роботу по всіх напрямках.

Про захист персональних даних

По цьому питанню доповіла керівник апарату РДА Ганна Логвіненко. Вона зазначила, що

1 січня 2011 року набув чинності Закон України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року N 2297-VI . З 1 липня 2011 року розпочато реєстрацію баз персональних даних у Державному реєстрі баз персональних даних. Уповноважений орган, що здійснює реєстрацію баз персональних даних —Державна служба України з питань захисту персональних даних.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про захист персональних даних» державній реєстрації підлягають усі бази персональних даних в електронному вигляді або в картотеках, в яких обробляються персональні дані, незалежно від обсягу та форми їх застосування, виду діяльності.

Порядок реєстрації баз персональних даних регулюється Законом № 2297 та Положенням про Державний реєстр баз персональних даних та порядок його ведення, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 616.

З 01.01.2012 року набувають чинності норми Закону України «Про внесення змін та деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення законодавства про захист персональних даних» від 2 червня 2011 року № 3454-VI, згідно з якими адміністративна відповідальність за ухилення від державної реєстрації бази персональних даних тягне за  собою накладення штрафу на громадян від 5100 грн. до 8500 грн., на посадових осіб,  громадян - суб'єктів підприємницької діяльності – від 8500 грн. до 17000 грн.

Афіша новорічних свят

За повідомленням головного спеціаліста відділу культури і туризму РДА Наталії Реуки, розроблено план масових заходів по проведенню новорічних та різдвяних свят. 18 – 19 грудня проводитимуться дитячі ранки та розважальні програми, з 23 по 31 грудня – новорічні вітання працівників організацій, театралізовані свята для дітей, концерти, розважальні програми, молодіжні дискотеки. 23 грудня о 8 год. – передноворічний ярмарок. На ньому можна буде придбати не тільки продукти до святкового столу, а й новорічну ялинку. О 9 годині ранку – відкриття Новорічної районної ялинки,  24 грудня – о 13 год. – концерт „Пісня-2011”, 1 січня о 2 годині ночі – святкова дискотека.