Авторское, Спорт

Спортивна форма у подарунок

СПОРТИВНА ФОРМА  У ПОДАРУНОКНещодавно у Куп’янську були проведені  футбольні змагання серед ветеранів, яким виповнилося 40 років, приурочені пам’яті колишнього директора Куп’янського цукрового заводу Бездєнєжного. У змаганнях взяли участь 4 команди, серед яких і команда нашого району.

Показавши гарну підготовку та яскраву гру, борівчани виграли турнір та отримали кубок і звання переможців, що вперше за декілька останніх років.

За перемогу в змаганнях та підтримку спортивного іміджу району голова Борівської райдержадміністрації В.О.Кіян пообіцяв придбати ветеранам футбольну форму. І слова Віталія Олексійовича не розійшлися з ділом – вже 5 грудня, під час проведення спартакіади серед працівників органів місцевого самоврядування, в урочистій обстановці він вручив форми активу ветеранського спорту Борівщини.

Від імені спортсменів-ветеранів району висловлюємо щиру подяку голові Борівської РДА В.О.Кіяну за увагу та бажаємо йому здоров’я і успіхів у нелегкій роботі.

Хотілося б ще зауважити, що це не одноразова допомога спортсменам Борівщини. Так, у листопаді збірна команда району з настільного тенісу в складі Олександра Немилостивого, Вадима Безименного і Спартака Абольмаза (він став чемпіоном області серед спортсменів сільських районів) за підтримки Віталія Олексі-йовича взяла участь у першості Харківської області й зайняла там 4 місце.

Немалий    вклад Віталій Кіян вніс і в проведення спартакіади, присвяченої Дню органів місцевого самоврядування України, яка пройшла 5 грудня у Борівському фізкультурно-оздоровчому комплексі. Хочеться побажати, щоб і надалі він підтримував спорт та фізкультурний рух в нашому районі.

Ветерани спорту Борівського району.