Авторское, Образование

«Посвята в першокласники»

Посвята в першокласникиМи отут  як  одна родина – і мама, і тато, і вчитель, і я – тож нехай квітне моя Україна, як єдина і мирна сім’я.

Такими словами розпочалось у  Борівській ЗОШ  І-ІІІ ступенів №2 традиційне  свято «Посвята в першокласники», яке підготували учні 2 класу разом з класним керівником Павленко О.О.

Метою даного заходу є  розвиток творчих здібностей дітей та вміння виступати перед аудиторією; прищеплення навичок правильної поведінки в школі, адаптація першокласників до школи і підвищення мотивації навчання.
Майже три місяці першокласники  провчилися в школі, вони багато чому навчились, підросли, по-дружились один з одним. Зовсім нещодавно їх називали малюками, дошкільнятами, а тепер про них кажуть: «Це учні!»

І щоб довести  це, першокласники всі  разом  пройшли  випробування. Випробування, звичайно, були різні: і важкі, і легкі. Їх  принесли казкові герої : Буратіно, Буквар, Фея Країни Знань і Квітка-семицвітка.

На свято прийшли найрідніші люди: мами, татусі й бабусі, дідусі. Вони- перші помічники школяриків в усьому, тому з великим нетерпінням чекали, щоб подивитись і послухати чого вже навчились у школі їхні діти.

Учні 1 класу разом з учителем  старанно готувалися до важливої події. Винуватці торжества  під веселу музику і дружні оплески глядачів прийшли на своє перше шкільне свято. Вони декламували вірші, співали пісні, відгадували загадки,  повторили правила для учнів, вивчили клятву школяра, грали в мовні ігри. Довели батькам, вчителям, старшокласникам, що  з гордістю можуть нести звання Школяр. Як доказ того, що вони стали членами великої шкільної родини, дітям вручили символічні медалі першокласників.

Ми бажаємо нашим першокласникам веселого шкільного життя,  завзято та старанно вчитися та досягати успіхів у навчанні!

Ірина Шутько.

Класний керівник 1 класу   Борівської ЗОШ І-ІІІ ст.№2.