Официально

Негода не застане зненацька. Грудень 2012 р.

Негода не застане зненацька

На щастя, у нашому регіоні зима вступає в свої права повільно, але, дивлячись по телевізору, як негода лютує майже по всій країні, неможливо передбачити, яким буде завтрашній день. Чи готові  комунальні служби нашого району зустріти справжню зиму - з хуртовинами, ожеледицями - розповів у інтерв’ю заступник голови Борівської районної державної адміністрації Сергій Шутько.

- Сергію Павловичу, у зв’язку зі складними погодними умовами в багатьох селах, містах України неодноразово зупинявся рух транспорту, були проблеми з електропостачанням. Як у нашому районі підготувалися до зими, що зроблено для сталого функціонування всіх складових життєзабезпечення?

-           З метою забезпечення безперебійного руху транспортних засобів під час снігопадів і ожеледиці головою райдержадміністрації Миколою Кравцовим створено робочу групу, керівником якої призначено мене, до складу групи входять керівники  комунальних та інших інженерних служб району. Робоча група вирішує питання не лише утримання доріг взимку, а й водозабезпечення, постачання електроенергії та будь-які інші, важливі для забезпечення нормальної життєдіяльності району питання. 

-           Мешканці віддалених від райцентру сіл кожної зими страждають від того, що на дорогах утворюються замети, транспорт не може проїхати. Чи повторюватиметься така ситуація й цього року?

-           Ми приділили значну увагу обкошуванню узбіч доріг у всіх населених пунктах району, тому замети на проїзній частині не повинні утворюватися. Але, якщо все-таки дорогу замете, докладатимуться всі зусилля для  вчасного розчищення.

-           Для розчищення доріг від снігу є необхідна техніка?

-           Так, звичайно, снігоочисна техніка є у Борівському райавтодорі, КП «ЖКГ», залучатиметься техніка фермерських господарств району. Робочою групою проведено розподіл по зимовому утриманню доріг між цими підприємствами і господарствами.  Всі необхідні для розчищення доріг від снігу транспортні засоби  у повній «бо-йовій» готовності. Першочерговими завданнями є забезпечення проїзду для шкільних автобусів і автобусів внутрішньорайонного та міжміського сполучення.

-           До снігопадів і хуртовин підготувалися, а як комунальні служби ра-йону боротимуться з ожеледицею?

-           Заготовлено більше тисячі куб. м піщано-сольової суміші. Щоб дорога не була слизькою, під час ожеледиці спеціальний транспорт розкидатиме по ній цю суміш.

-           Одним із проблемних питань завжди є паливно-мастильні матеріали. Чи передбачено кошти на їхнє придбання?

-           За клопотанням робочої групи головою райдержадміністрації для упередження та ліквідації надзвичайних ситуацій природного характеру було прийнято рішення щодо виділення резерву на паливно-мастильні матеріали.

-           Підсумовуючи інтерв’ю, можна сказати, що ситуація зі складними погодними умовами під контролем райдержадміністрації?

-           Так, у цілому зроблено все для того, щоб негода не застала нас зненацька. Будемо сподіватися, що зима принесе нам тільки радість.

Підготувала Тетяна ГУНЬКО.

Один комментарий на “Негода не застане зненацька. Грудень 2012 р.

  1. Когда я первый раз читал статью, то мне стало смешно — как раз выпал снег и его своевременно не убрали. Потом я вспомнил статью, когда по пути с райцентра видел две слетевшие с трассы машины и мне стало не совсем смешно. Вновь я припомнил статью, после второго снегопада, когда пытался добраться в Купянск автобусом из Изюма, но не смог — на спуске-подъеме за Сеньковым перевернулся грузовик и перекрыл дорогу.
    А потом я увидел какие дороги по всему Купянскому району, а особенно в Ковшаровке и понял, что у нас не так уж и плохо их почистили.

Комментарии закрыты.