Авторское, Образование

Конкурс «колосок»

КОНКУРС21 листопада 2014 року учні загальноосвітніх навчальних закладів району взяли участь у  Міжнародному  природничому інтерактивному конкурсі «КОЛОСОК – осінній-2014», метою якого є пропедевтика фізики, хімії, біології. Спеціальна тема цього етапу конкурсу – „Азбука науки, або Чому це так називається?”.

Конкурс «Колосок –осінній -2014» проведено на виконання наказу Міністерства освіти і науки України, молоді та спорту України від 29.12.2011 № 1561 від 29.12.11 р. № 1561 «Про затвердження Положення про Міжнародний інтерактивний природничий конкурс «КОЛОСОК», з метою ефективної реалізації  державної цільової соціальної програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти  на період до 2015 року  в частині  формування  пізнавального інтересу школярів, формування в них навиків самостійної роботи з різними джерелами інформації, залучення до читання, поєднання урочної та позаурочної форм роботи та популяризації природничих знань .

У цьому конкурсі взяли участь 131 учень з 9 навчальних закладів : Борівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Борівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2,  Гороховатської, Ізюмської, Новоплатонівської, Підвисочанської, Піско-Радьківської, Першотравневої загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, Чернещинського НВК та 8 вихованців  ДНЗ «Золота рибка».  Шкільними координаторами проведено відповідну роботу щодо залучення  учнів  до участі у конкурсі “Колосок”.

Участь в інтерактивних конкурсах стимулює учнів до пошуку інформації у науково-популярних дитячих природничих журналах та в мережі Інтернет, сприяє розвитку в них інтересу до природничих дисциплін, поглиблює знання, розширює кругозір, сприяє інтелектуальному розвитку обдарованих учнів, активізує творчу діяльність вчителів.

За підсумками конкурсу учасники будуть нагороджені сертифікатами відповідно до кількості набраних балів («Золотий КОЛОСОК», «Срібний КОЛОСОК» та сертифікат учасника «КОЛОСОК»)  і спеціальними призами.  Розсилка призів та сертифікатів відбудеться у лютому 2015 року організаторами конкурсу.

Ірина Шутько.

Районний координатор конкурсу «Колосок», вчитель початкових класів Борівської ЗОШ №2.