Безопасность

Допомога міліції населенню

Допомога міліції населенню

IMG 6226Нещодавно в приміщенні Борівської селищної ради заступник начальника Головного управління МВС України в Харківській області  полковник міліції Сенчук Ігор Іванович провів виїзний прийом громадян. На прийомі також були присутні т.в.о. начальника Борівського райвідділу міліції Агєєв В.М. та селищний голова Тертишний О.В.

 

 Про місце та час прийому були заздалегідь розміщені оголошення на рекламних дошках у місцях масового скупчення громадян.

Коло питань, що турбували жителів Борівщини, було досить широким. Під час прийому зі своїми запитаннями та пропозиціями звернулося п’ятеро громадян, яким Ігор Іванович надав правові поради.

Так, одна з мешканок селища Борова звернулася до полковника міліції з проханням  роз’яснити порядок вступу її сина на навчання до ліцею – міліції. Громадянці було надано вичерпну відповідь щодо збору та оформленню документів сину на навчання.

Ще одна жителька селища звернулася з проханням роз’яснити порядок отримання паспорта для виїзду за кордон. Ігор Сенчук пояснив, куди саме потрібно звернутися, порядок отримання та які документи потрібно зібрати для отримання закордонного паспорта. Інший мешканець цього ж селища поцікавився процедурою дії Європротоколу. Громадянину були роз’яснені права та обов’язки учасників ДТП згідно з  Європротоколом. Працівниця селищної ради висловила прохання щодо встановлення дорожніх знаків «Рух заборонено» на в’їзді та виїзді з Борівського центрального парку.

Полковник міліції дав вказівку т.в.о. начальника Борівського РВ ГУМВС в Харківській області підполковнику міліції Агєєву В.М. вирішити питання  щодо надання запиту до селищного голови для прийняття на сесії селищної ради рішення на встановлення відповідних знаків.

Ще одного громадянина турбувало питання безпеки під час проведення футбольних матчів Євро – 2012 в м. Харкові, бо він і його друзі є вболівальниками футболу та планують відвідати всі матчі. Чоловікові було роз’яснено, що для хвилювання з цього приводу немає ніяких причин:  під час проведення футбольних матчів Євро – 2012 працівниками  ГУМВС України в Харківській області будуть проводитися  заходи з охорони громадського порядку  та попередженню масових заворушень.