Общество

Зміни в автобусному сполученні району, грудень 2012 р.

Зміни в автобусному сполученні району

Дуже часто до голови РДА Миколи Кравцова звертаються громадяни з питаннями автобусного перевезення, все частіше  відгуки людей про роботу ВАТ «Оскіл» ставали негативними. Щоб покращити ситуацію, яка склалася в районі з автобусним сполученням, перевезенням пасажирів, Микола Кравцов неодноразово зустрічався з  головою наглядової ради ВАТ «Оскіл» Олександром Капленком. Під час обговорення існуючих проблем  голова райдержадміністрації за-пропонував Капленку О.В. взяти участь у «гарячій лінії», відповісти на питання, які хвилюють громадян, заслухати відгуки, пропозиції, зауваження людей.  Після того, як «гаряча лінія» з Капленком О. В. відбулася,    у роботу ВАТ «Оскіл» на прохання мешканців Борівщини внесено  ряд змін, по деяких питаннях рішення буде прийнято після детального вивчення проблеми.  

Наприклад, неможливо одразу вирішити питання вечірнього рейсу (приблизно о 17 год.) автобусу за маршрутом Борова - Підлиман, оскільки невідомо, чи користуватиметься цей рейс попитом у пасажирів. Для цього Підлиманському сільському голові необхідно скласти список бажаючих їздити у вечірній час із Борової до Підлиману. Якщо в цьому списку буде хоча б близько 10 чоловік, вечірній рейс відновлять. Усім сільським головам до ВАТ «Оскіл» потрібно надати списки студентів, щоб вирішити проблему з підвозом молоді до автобуса за маршрутом Борова - Харків.

Найближчим часом зміниться графік автобусів за маршрутами Борова - Харків, Харків - Борова.  До Харкова автобус щодня відправлятиметься о 5.30 год., у понеділок, вівторок, середу ,четвер, п’ятницю для зручності людей із сільської місцевості зроблено новий рейс о 6.50 год. У суботу до Харкова можна буде поїхати ще й о 7.15 год. та о 13.30 год. У неділю відправлення з Борової о 5.30 год., 13.30 год., о 14.45 год. і 16.30 год.

З  Харкова до Борової графік руху автобусів теж відповідно змінюється: щодня о 13.50 год., о 17.15 год.,  у суботу - ще й о 9.30 год., п’ятниця, неділя - 18.25 год., неділя - 19.40 год.

Покращиться  автобусне перевезення жителів Піско-Радьківської сільради - крім п’ятниці, автобус із Маліївки до Борової курсуватиме ще в першу та третю середу місяця. Для пільговиків проїзд  - безкоштовний.

На прохання жителів с. Шийківка відновлено маршрут Борова - Шийківка і в зворотньому напрямку по п’ятницях. З Борової автобус виїжджатиме о 6.50 год. та о 10.30 год. 

 Когда надоело колесить только родным краем, выбирайте экскурсионные туры в италию 2013 от компании "Мосинтур". Опыт организации международного туризма с 1984 года, доступные цены, гарантии отличного отдыха и страховки от любых проишествий. На сайте, помимо огромного количества информации по Италии и экскурсионных турах, есть и удобный сервис рассчета стоимости поездки и раздел бронирования отелей.