Официально

Із сесії районної ради 30 листопада

Із сесії районної ради

30  листопада 2011 року відбулася XIV сесія районної ради VІ скликання.

По першому питанню - про   внесення змін до рішення ІІІ сесії районної ради VІ скликання від 30 грудня 2010 року „Про районний бюджет на 2011 рік” -  доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Скиба Л.В. Районна рада, заслухавши її доповідь, вирішила виділити додаткові кошти на виплату заробітної плати працівникам освіти в сумі 204 тис. 150 грн., культури – 59 тис. 500 грн., медицини – 536 тис. 350 грн.

 

Рішенням районної ради  із спільної власності територіальних громад сіл, селища Борівського району  передано будівлю Борівсько-Андріївської ЗОШ І – ІІ ст. в комунальну власність територіальної  громади сіл Копанки, Вишневе, Зелений Гай, Борівська Андріївка та селища Першотравневе, Нижчесолоненської ЗОШ І-ІІ ст. - у комунальну власність територіальної  громади сіл Нижче Солоне, Вище Солоне.

Відповідно до ст.ст. 43, 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  на сесії районної ради було внесено зміни до рішення ІІ сесії районної ради ХХІІІ скликання від 06 травня 1998 року «Про делегування повноважень районної ради”, згідно з якими

Борівська районна державна адміністрація погоджує списання майна з балансів комунальних підприємств, організацій, установ балансоутримувачів майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища Борівського району Харківської області, вартістю за одиницю (комплект) в розмірі до 2500 гривень та від 2500 гривень до 5000 гривень; розробляє положення та методику при відчуженні та списанні комунального майна, наданні в оренду приміщень, цілісних майнових комплексів та окремих приміщень; здійснює повноваження по організації роботи комунальних підприємств.

У зв’язку зі змінами в чинному законодавстві України районна рада затвердила Положення про порядок списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища Борівського району, Положення про постійно діючу комісію з розгляду цих питань та створила постійно діючу комісію.

 Розглянувши подання прокурора  Борівського району щодо  усунення порушень Законів України „Про засади функціонування  ринку  природного газу” та „Про  місцеве  самоврядування  в   Україні”, відповідно до ст.43  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні,  районна рада зобов’язала директора  Борівського комунального підприємства теплових мереж Омельченка А.Д. вжити вичерпних заходів щодо своєчасної оплати за спожитий природний газ, виконання підприємством зобов’язань зі сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів до бюджетів.

   У зв’язку із введенням в дію фізкультурно-оздоровчого комплексу Борівського району, на сесії було схвалено звернення звернення депутатів   Борівської  районної  ради до голови Харківської  обласної  державної   адміністрації  Добкіна   Михайла  Марковича, до голови Харківської обласної ради Чернова  Сергія Івановича щодо виділення коштів  на фінансування в 2012 році фізкультурно-оздоровчого комплексу Борівського району.