Официально

Із апаратної наради (грудень 2011 р.)

Із апаратної наради

У райдержадміністрації відбулася чергова апаратна нарада, яку провів заступник голови Борівської райдержадміністрації Сергій Шутько.

Бюджет району

Про стан виконання доходів за 11 місяців поточного року доповіла заступник начальника фінансового управління РДА Лариса Широбокова. Вона зазначила, що бюджет району по власних  доходах виконано на 116%, районний бюджет – на 122%, селищний – на 110%, сільські – 113%. Проблемним є питання сплати податку на доходи з фізичних осіб і податку на землю. З метою активізації цієї роботи заступник голови Борівської РДА Сергій Шутько дав доручення організувати засідання робочої групи й вирішити питання по сплаті податків.

 

Стан оновлення містобудівної документації

Начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Ніна Данько наголосила на тому, що в районі майже не проводиться робота по оновленню містобудівної документації. Частково цю роботу розпочато лише в Борівській селищній раді. З 1січня 2012 року вступить у силу Закон, згідно з яким заборонятиметься використовувати земельні ділянки для будівництва, якщо документація не приведена у відповідність, тож усім сільським головам було рекомендовано якнайшвидше розпочати оновлення містобудівної документації. Крім цього, Ніна Валентинівна акцентувала увагу на тому, що необхідно узаконити самовільно збудовані об’єкти, тому що в новому році заборонятиметься їхня експлуатація.

Урожай - 2012

Під урожай 2012 року, за інформацією заступника начальника АПР Наталії Козинської,  всіма категоріями господарств посіяно 14389 га озимих зернових та 200 га озимого ріпаку.     Незважаючи на складні погодні умови  осені, завдання по посіву озимих було виконано на 104%. Суха погода під час посіву,  раннє настання холодів, морози, які досягали до 16 градусів в повітрі, вкрай негативно вплинули на стан озимих.

Близько половини посівів знаходяться в доброму стані, 25% -  в задовільному стані, 25% - 3597 га є слабкими та зрідженими.