Поздравления

7 грудня – День місцевого самоврядування

7 грудня – День місцевого самоврядування

712Шановні колеги !

Щиро вітаю усіх співробітників органів місцевого самоврядування з професійним святом  -  Днем місцевого самоврядування в Україні!

Сьогодні в Україні відбувається докорінне реформування всіх сфер життєдіяльності держави. Розвиток інституційної спроможності органів місцевого самоврядування має стати ключовим елементом розширення повноважень регіонів. Реалізація поставленої мети передбачає наявність у співробітників органів місцевого самоврядування культурного, духовного, інтелектуального потенціалу, високого професіоналізму та  відповідних особистих якостей.

Адже активність територіальних громад прямо пропорційна довірі до органів представницької влади  та є  рушійною силою розвитку регіонів.

Зичу всім нам бути наполегливими, крок за кроком впевнено рухатися до мети – відродження величі й могутності рідного краю та всієї України.

Міцного здоров’я, особистого щастя та всього найкращого вам та вашим родинам.

Зі святом!

З повагою,

Сергій Чернов.

Президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, голова Харківської обласної ради.   

                                    

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Від імені районної державної адміністрації та ра-йонної ради  прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Саме вам територіальні громади довірили представляти їхню волю, захищати інтереси, відстоювати право жити в демократичній, правовій державі. Органи самоврядування разом з органами виконавчої влади у тісній співпраці спрямовують свої зусилля на розв’язанні соціальних та економічних проблем, вирішення котрих дає змогу значно поліпшити добробут людей. А це можливо лише за умови  спільної, ефективної роботи влади і громади.

 Тож від усього серця бажаємо усім, хто працює на благо територіальної громади, відстоює її потреби та інтереси, міцного здоров’я, щастя і непохитної віри у щасливе майбутнє рідної Борівщини та України.

Нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя.

З повагою,

Микола КРАВЦОВ.

Голова Борівської райдержадміністрації.

Євген ЖУК.

Голова районної ради.