Безопасность

102 інформує. Піврічний звіт

102 іформує

Вилучено наркотики

У домоволодінні гр. Ж. 1992 р.н., жителя с. Підвисоке. працівниками Борівського РВГУМВС України в Харківській області було виявлено та вилучено наркотичну речовину канабіс. У відношенні нього порушено кримінальну справу за ст. 309 ч.2 КК України.

Скоєно крадіжки

 

29.10.2011 до чергової частини Борівського райвідділу надійшло повідомлення від гр. Л., жительки с. Піски – Радьківські, про те, що в період  з 27.10 по 28.10 невідомі особи шляхом вільного доступу скоїли крадіжку металевої труби, яка знаходилася поблизу домоволодіння. В ході проведення оперативно-розшукових заходів дільничним інспектором міліції ст. л-том. міліції Андрієм Мацукою було встановлено, що крадіжку скоїв гр. О. 1960 р.н. За даним фактом слідчим відділенням Борівського РВ порушено кримінальну справу за ознаками ст. 185 ч.3 (крадіжка) КК України.

07.11.2011 до чергової частини Борівського РВ надійшла заява від гр-ки Д. – в.о. директора ФГ «Нива - 2006», про те, що 28.10.2011 близько 09.00 години гр. Т. 1976 р.н., мешканець с. Гороховатка завантажив цукровий буряк, що знаходився на полі ФГ,  на трактор ЮМЗ з причепом в кількості приблизно 4,5 тонн та вивіз у невідомому напрямку. За заявою гр. Д.  дільничним інспектором Борівського РВ Юрієм Пелихом було встановлено, що здійснив крадіжку гр. Т., за даним фактом у відношенні даного громадянина слідчим відділенням райвідділу порушено кримінальну справу за ст.185 ч. 1 (крадіжка) КК України.

Незаконне заволодіння транспортом

На початку листопада в смт. Борова місцевий житель гр. К. незаконно заволодів автотранспортом ЗАЗ «Славута» гр. Л. За даним фактом у відношенні гр. К. порушено кримінальну справу за ознаками ст. 289 ч. 1 КК України.

Неповнолітні засуджені до позбавлення волі

На початку листопада двоє неповнолітніх хлопців гр. П. 15 та гр. К. 16 років за повторно скоєний злочин – крадіжку (ст. 185 ч.1) були засуджені Борівським районним судом до позбавлення волі.

07 липня 2011 до Борівського РВ ГУМВС України в Харківській області надійшла заява від потерпілого про викрадення у нього особистих речей невідомими особами на березі Червонооскільського водосховища. В ході оперативно-розшукових заходів працівниками Борівського РВ було встановлено, що 07 липня двоє хлопців гр. К. та гр. П.,  знаходячись на березі Червонооскільського водосховища поблизу с. Гороховатка Борівського району Харківської області таємно, за попередньою змовою між собою, шляхом вільного доступу з палатки відпочиваючого викрали залишені без нагляду речі: туристичну газову піч, газовий балон та різне риболовецьке знаряддя, після чого сховали викрадені речі з метою продажу, чим завдали матеріальний збиток потерпілому.

Слідчим відділенням Борівського РВ було порушено кримінальну справу за ст. 185 ч. 2 (таємне викрадення чужого майна, скоєне повторно та за попередньою змовою групою осіб) та ст.185 ч. 3 (крадіжка, поєднана з проникненням в житло, інше приміщення) Кримінального кодексу України. У ході розгляду справи вина обвинувачених була повністю доведена. 07 листопада 2011 року Борівський районний суд виніс по даному факту вирок: гр. П (1995 р.н.) був засуджений до позбавлення волі на строк  три роки два місяці, гр. К. (1996 р.н.) засуджений на строк  три роки сім місяців.

Наталія КУЗЕВИЧ.

Т.в.о. інспектора по роботі з населенням та громадськими формуваннями Борівського РВГУМВС України в Харківській області.