Авторское, Общество

Тріумф волонтерського ентузіазму

Благодійний концерт, влаштований 28 листопада за ініціативи активістів Борівської РГО «Суспільна Служба України», пройшов «на ура».

ТРІУМФ ВОЛОНТЕРСЬКОГО ЕНТУЗІАЗМУ1Працівники будинку культури не очікували такого глядацького паломництва – зал був переповнений, квитків не вистачило на всіх бажаючих. Публіка повільно «розігрівалась», але щирість і талант Івана Ганзери розбурхали емоції так, що аж зашкалювало.

ТРІУМФ ВОЛОНТЕРСЬКОГО ЕНТУЗІАЗМУ2ТРІУМФ ВОЛОНТЕРСЬКОГО ЕНТУЗІАЗМУ3Панувала атмосфера святості і свята, неперевершених, болісно-витонченої краси віршів. Співакам і танцюристам довелось викладатись «по-дорослому»: планка самовіддачі була піднята досить високо. Зате як тепло глядачі оцінили старанність юних та майстерність досвідчених виконавців!

ТРІУМФ ВОЛОНТЕРСЬКОГО ЕНТУЗІАЗМУ4Цьому проекту судилося бути успішним. Всупереч пересудам, пліткам і всякому бруду, що підняли наші недоброзичливці навколо цього заходу, ми довели –  якщо  українці об’єднують зусилля, то ніхто їм на перешкоді не стане.

ТРІУМФ ВОЛОНТЕРСЬКОГО ЕНТУЗІАЗМУ5Львів’яни обожнюють «Океан Ельзи», Святослав Вакарчук став їхнім героєм і символом істинного патріотизму.

Відтепер Іван Ганзера – це наша провідна зірка, Українець, який співає серцем.

Авторам проекту – Гонтар Валерії, Чуб Світлані, Гунько Світлані – велике людське спасибі! Жінки – волонтери демонструють неабиякий героїзм, хоч і не на передовій.

ТРІУМФ ВОЛОНТЕРСЬКОГО ЕНТУЗІАЗМУ6Дякуємо маленьким, юним і дорослим артистам, ведучим і всім, без кого цього концерту просто не було б. Окрема подяка нашим землякам-спонсорам Андрію Ровчаку, Валерію Шевченку, а також ра-йонній партійній організації «Батьківщина», братам Кириченкам, Сергію Старікову, Сергію Шутьку, Валентині Кравцовій, Наталії Сватовській, які допомогли з приїздом команди Івана Ганзери.

Респект Людмилі Ткачовій за солодку підтримку.

Сподіваємось, цей проект не останній. Продовження буде. Слава Україні!

Тетяна Лукінова.

 

ТРІУМФ ВОЛОНТЕРСЬКОГО ЕНТУЗІАЗМУ7ТРІУМФ ВОЛОНТЕРСЬКОГО ЕНТУЗІАЗМУ8За квитки, які люди купили на благодійний концерт, отримано 5330 гривень. Ще 3542 гривні  склали пожертви громадян та аукціон. Кошти будуть направлені на потреби воїнів, які беруть участь в АТО, захищають кордони рідної України.