Официально

Проект рішення Борівської селищної ради «Про затвердження тарифу за утримання будинків та прибудинкових територій»

Проект рішення Борівської селищної ради

Про затвердження тарифу за утримання будинків та прибудинкових територій, індивідуально по кожному будинку, яке здійснює Борівське комунальне підприємство „Житлово-комунальне господарство”

Відповідно до Законів України „Про житлово-комунальні послуги”, „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” та „Про місцеве самоврядування в Україні”, селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

      1. Затвердити тариф  за утримання будинків та прибудинкових територій, індивідуально по кожному будинку, яке здійснює Борівське комунальне підприємство „Житлово-комунальне господарство” /розрахунок тарифу на послуги додається/.

2. Зобов`язати дирекцію Бо-рівського комунального підприємства „Житлово-комунальне господарство” укласти договори про надання послуг з утримання будинків та прибудинкових територій із населенням у місячний термін після набрання рішенням чинності.

3. Здійснити повторне відстеження результативності регуляторного акта через 6 місяців після набрання ним чинності.

4. Рішення набирає чинності в установленому законом порядку.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бю-джету та соціально – економічного розвитку                    /Нешта Т.М./

О.В.ТЕРТИШНИЙ.

Борівський селищний голова.