Авторское, Закон и мы

Отримання дубліката трудової книжки громадянами із зони АТО

Спільним наказом Міністерства юстиції України та Міністерства соціальної політики України внесено зміни до Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, де за-значено, що дублікат трудової книжки також може бути виданий за новим місцем роботи у зв’язку з відсутністю доступу до трудової книжки працівника внаслідок надзвичайної ситуації, передбаченої Кодексом ци-вільного захисту України, або проведення антитерористичної операції на території, де працював громадянин.

Дублікат видається на підставі заяви працівника та отриманої ним у письмовому вигляді інформації зі штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації про виникнення надзвичайної ситуації або  Антитерористичного  центру  при  Службі  безпеки України  про  проведення антитерористичної операції на території, де працював громадянин, що надається в довільній формі.

У разі відновлення доступу до трудової книжки записи з дубліката про періоди роботи переносяться до трудової книжки. При цьому на першій сторінці дубліката робиться напис „Дублікат анульовано»,  посвідчується печаткою роботодавця за останнім  місцем роботи працівника та дублікат повертається його власнику.».

Борівське районне управління юстиції.