Официально

Із сесії районної ради (грудень 2012)

Із сесії районної ради (грудень 2012)

Засідання ХХVІІ сесії VІ скликання розпочалося з того, що голова районної ради Євген Жук від імені голови УТМР Павла Стрельника оголосив подяку депутату райради, генеральному директору а/ф «Новий шлях» Олексію Гомону за підтримку районної організації і зміцнення кормової бази.

На засідання були винесені питання, актуальні для життя району. Після розгляду кожного з них прийнято відповідні рішення.

Так, розглянувши питання «Про   внесення  змін  та  доповнень  до Програми  економічного  і  соціального  розвитку Борівського району на 2012 рік, затвердженої рішенням ХVII сесії районної  ради VI  скликання від 22 березня 2012 року», внесено зміни та доповнення до цієї Програми, доповнено Пріоритетні завдання на 2012рік розділу 1.4 „Охорона здоров’я” підпунктом такого змісту - організація фінансового та матеріально-технічного забезпечення закладів охорони здоров’я за рахунок коштів районного, селищного та сільських бюджетів.

Розглянуто і затверджено районну Програму збереження та розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Борівського району на 2013-2015 роки.

Також прийнято рішення передати із спільної власності територіальних громад сіл, селища району на баланс відділу освіти РДА закінчений будівництвом об“єкт «Будівництво спортивного майданчика з синтетичним покриттям, смт. Борова, вул. Миру».  Борівській районній державній адміністрації доручено при формуванні районного бюджету на 2013 рік передбачити кошти на утримання зазначеного об”єкту, виготовити технічну документацію на даний об”єкт та свідоцтво на право власності.

      На виконання Закону України „Про екстрену медичну допомогу”,  рішення Харківської обласної ради „Про спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області”, керуючись ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та Законом України „Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, та, враховуючи лист райдержадміністрації, районна рада вирішила передати  із спільної  власності  територіальних  громад  сіл, селища  Борівського   району у спільну власність територіальних   громад сіл, селищ,  міст Харківської   області майно.

Прийнято рішення провести звіти депутатів районної ради перед виборцями з 20 листопада 2012 року по 20 грудня 2012 року.

Один комментарий на “Із сесії районної ради (грудень 2012)

  1. Яке майно передали? Про що стаття???

Комментарии закрыты.