Общество

Із піснею час швидко промайнув

Із піснею час швидко промайнув

Чи замислювалися ви над тим, чому землю називають матір’ю? Мабуть, за її чудову життєдайну силу. І цю силу вона віддає лише працьовитим людям. Таким, наприклад, які трудяться в агрофірмі «Світанок» та ФГ «Слобода». Вони завжди гідно виходять зі складних, непередбачуваних ситуацій, які щороку підносить природа, бо у них за плечима - знання і досвід, терпіння і ви-тримка, та головне - безмежна любов до землі.

Восени, коли землю вкриває жовте листя, коли зібрано врожай, а комори заповнені збіжжям, відзначаємо День працівників сільського господарства.

Щороку своє профе-сійне свято трударі землі відзначають дуже цікаво: вони вже побували у Харківському цирку, у ресторані «Оскіл» м. Куп’янськ і ось тепер, за бажанням працівників обох господарств, складається нова добра традиція – відзначати професійне свято у теплій атмосфері, яку створюють працівники ресторану «Оскіл».

І якщо торік дехто із запрошених ще міркував, їхати на святкування чи ні, то цього року бажаючих було значно більше. І всі з нетерпінням чекали поїздку до сусіднього міста, бо знали, що для  них там підготували  не лише багато накриті столи, фонтани з молочного та чорного шоколаду, а й цікаву концертну програму, різноманітні конкурси і, звичайно ж, танці.

Хочеться сказати, що трудівники господарств уміють не лише добре працювати, а й відпочивати. Бо від бажаючих танцювати, підспівувати чи брати участь у конкурсах не було відбою.

З привітальним словом до сельчан звернулися керівники сільгосппідприємств Тамара Василівна Головченко та Богдан Іванович Головченко. Вони привітали присутніх зі святом, побажали, щоб усіх обходили стороною природні стихії, а родини жили у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї. Щоб і надалі рясно колосилися щедрими врожаями ниви, щоб втілювалися в життя плани, задуми та сподівання.

Свято начебто дуже швидко добігло кінця, хоча й продовжувалося не одну годину. А все тому, що там було весело, цікаво, смачно. І хоча обидва колективи й так дуже дружні, все-таки спільні свята здружують їх ще більше.

Олена КОЛЕСНІКОВА.