Авторское, Люди твои, Боривщино

Будні районного депутата

Будні районного депутатаВипадково натрапила в Інтернеті на цікаве до-слідження: виявляється, в основному виборці  хочуть бачити депутатом людину віком 30 - 50 років, з вищою освітою, сімейним, «нову» людину.

І під цей опис дуже підходить депутат районної ради Сергій Літвінов.

Працьовитий, товариський, цікавий співрозмовник, людина зі щирим поглядом і відкритою душею, добропорядний сім’янин. Мабуть, саме такими словами і можна охарактеризувати Сергія Дмитровича.

Родом з невеличкого села Гаврилівка, після закінчення Підвисочанської середньої школи, хлопець вступив до Харківського інституту механізації і електрифікації сільського господарства.  Отримавши диплом, працював у колгоспі «Дружба» спочатку інженером-електриком, потім секретарем парткому та заступником голови колгоспу.

Разом з дружиною Надією виховали сина Володимира, разом займаються домашнім господарством, утримують корів, птицю.

Останні 9 років Сергій працює електромеханіком на станційній лінійній дільниці №4 РЦТ №328 Харківської філії «Укртелеком».

Коли йому запропонували балотуватися  депутатом до районної ради, він не відразу погодився, адже добре розумів, що це велика відповідальність перед виборцями, бо ніколи нікому не давав пустих обіцянок. Коли дали час подумати про пропозицію, зрозумів, що не має права відмовитися, бо будучи депутатом, зможе допомогти хоча б комусь із односельчан.

Ось так і виконує свій депутатський обов’язок вже 4 роки. Підтримує зв’язок з виборцями, його прийомні дні – І і ІІІ середа кожного місяця, прийом веде у приміщенні Підвисочанської сільської ради. Інформує виборців про роботу місцевої ради та її органів, про виконання планів і програм економічного та соціального розвитку, інших місцевих програм, місцевого бюджету, рішень ради і доручень виборців; бере участь в організації виконання рішень ради,    вивчає громадську думку та потреби територіальної громади.

Як розповів Сергій Дмитрович, в основному до нього зверталися за допомогою у вирішенні побутових питань: спиляти велике дерево, привезти дрова, тощо. Неодноразово він підтримував питання про зміну графіку руху автобусів, зокрема, через Підвисоке. Адже на даний час він складений не дуже зручно для сельчан: так, у Підвисокому автобус о 6.30 год., а з Борової вирушає о 10.30. І виходить, коли людина приїздить в лікарню, до нотаріуса чи деінде, просто не встигає вирішити свої проблеми.

Сергій Дмитрович бажає всім депутатам місцевих рад, виборцям мирного неба, міцного здоров’я, щастя і благополуччя.

Олена Колеснікова.