Поздравления

5 грудня – День працівників статистики України

 5 грудня – День  працівників статистики  України

 Шановні працівники статистики!

 Щиро вітаємо вас з професійним святом! Важко уявити життя нашої держави без органів статистики, які роблять вагомий вклад у соціально-економічний розвиток країни. Саме ви, збираючи, опрацьовуючи, зберігаючи та аналізуючи статистичну інформацію, даєте можливість розробляти перспективні плани, програми поступального розвитку усіх галузей життя, відображаєте реальний стан соціально-економічного розвитку нашого району.

Прийміть щиру вдячність за сумлінну працю, добросовісне виконання професійного обов’язку. Бажаємо вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя та плідної праці.

 6 грудня – ДеньЗбройних сил України

 Шановні захисники Вітчизни!

 Сердечнo вітаємо вас із Днем Збрoйних Сил України!

На вас пoкладена священна місія - бoрoнити рідну землю, забезпечувати мирне життя свoгo нарoду, зміцнювати  обороноздатність нашої держави. Істoрія Українськoї держави та її Збрoйних Сил свідчить прo те, щo ви з честю виконуєте її.

З нагоди свята бажаємо вам міцнoгo здoрoв'я, щастя, благополуччя, рoдиннoгo затишку та нових звершень у благородній справі служіння Україні та її народові!

7 грудня – День місцевого  самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування та депутати Борівщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Працівники місцевого самоврядування та депутатські корпуси нашого району завжди відрізнялися   високим   професіоналізмом, ціле-спрямованістю та відповідальністю у вирішенні важливих соціально-економічних та суспільно-по-літичних питань. А завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву сьогодні вдається не лише вирішувати чимало непростих завдань, а й реалізовувати багато перспективних планів та задумів.
 З приводу свята прийміть слова вдячності за вашу самовіддану працю на благо розвитку територіальних громад району.  Від усього серця бажаємо кожному з вас міцного здоров“я, миру, злагоди, активної громадянської позиції та єдності на шляху розбудови рідної Борівщини та й всієї України!

З повагою,

Микола КРАВЦОВ.

Голова Борівської райдержадміністрації.

Євген ЖУК.

Голова районної ради.