Образование

Цікаві враження від коней

Цікаві враження від коней

bdyutЯк ви гадаєте, що може дати відчуття польоту, навчить бути врівноваженим, забути про всі проблеми і відчути себе часточкою природи? Все це можливо, якщо ближче познайомитися з кіньми.

У гуртківців Борівського БДЮТ учнів Борівської ЗОШ №1 і Борівської ЗОШ №2 нещодавно була така нагода. П’ятдесят вісім дітей відвідали кінно-спортивний клуб «Diamonol Horse», що в с. Бистре Харківського району. Клуб знаходиться в мальовничому місці серед безкрайніх полів, поруч з лісом. Ми побачили, як доглядають за кіньми, чим годують, як проходять тренування. Ще нам показали невеличкий зоопарк, у якому живуть красень дикобраз, собаки, єноти, в’єтнамські свині, павичі, куріпки, голуби.

 

Безмежну кількість незабутніх емоцій ми отримали від спілкування з кіньми. Кваліфіковані тренери розповідали нам, як треба поводитися з тваринами, навчили деяких елементів верхової їзди і, звичайно ж, катали нас на конях.

Не менше нам запам’яталося і катання на квадрациклах. А які були смачні млинці з варенням та запашним чаєм! Так люб’язні господарі гостинно частували нас у кафе. А ще смачненьким ми ласували в Мак Дональдсі.

Разом з нами активним учасником поїздки був волонтер Корпусу Миру США Блейклі Нефф. Всім екскурсія дуже сподобалась. Коні, ніби добрі чарівники, подарували нам багато незабутніх вражень, дали заряд позитивної енергії на довгий час.

Анна ЛИМАНСЬКА.

Вихованка БДЮТ, учениця Борівської ЗОШ №1.