Отримати інформацію про діяльність влади швидко і доступно

Отримати інформацію про діяльність влади   швидко і доступно

У рамках Днів відкритості, що відбуваються на Хар-ківщині відповідно до  соціальних ініціатив Президента України, організована ціла низка заходів: прес-конференції, Інтернет-конференції, участь у прямих телефонних лініях та безліч інших. Про це повідомив в ефірі програми обласного радіо «Від влади до громади» голова ХОДА Михайло Добкін. За його словами, ці заходи дадуть додаткову можливість дізнатися більше про роботу тієї чи іншої державної структури або чиновника.

«Дуже не хотілося б, щоб склалося враження, що ми проводимо Дні відкритості раз на рік, а у всі інші дні за-криті. У нас у новинному режимі працює сайт, щодня проводяться заходи, які висвітлюють діяльність чиновників, ми звітуємо перед громадами не тільки на сесіях, які транслюються в прямих ефірах, але і відповідаючи на запитання журналістів. Дні відкритості – це можливість привернути увагу громадськості до того, що отримати інформацію про діяльність будь-якого державного органу і будь-якого чиновника можна швидко і доступно», – сказав Михайло Добкін.

Голова ХОДА також відзначив, що дні, коли громадянське суспільство не мало жодного шансу отримати правдиву інформацію, залишилися в минулому. Сьогодні суспільству доступна будь-яка інформація, за винятком тієї, яка знаходиться під грифом «Цілком таємно» або є  державною таємницею.


Новости Украины - trudovaslava.info

 
 

Еще из этой рубрики:

Здесь вы можете написать комментарий к записи "Отримати інформацію про діяльність влади швидко і доступно"

* Текст комментария
* Обязательные для заполнения поля


Архивы
Наша статистика
Яндекс.Метрика
Читать нас
Связаться с нами