Официально

Колегія у райдержадміністрації 21 листопада

Колегія у райдержадміністрації 21 листопада

21 листопада відбулося засідання колегії районної державної адміністрації, на яке були запрошені селищний та сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району. 

Про стан цінової ситуації на споживчому ринку Борівського району

  Розглянувши питання щодо  стану цінової ситуації на споживчому ринку району в 2012 році, з яким на засіданні виступила заступник голови РДА Ольга Суховій,  колегія райдержадміністрації відмітила, що робота районної державної адміністрації була спрямована на забезпечення товарного насичення ринку району, приведення цін на основні продукти харчування до рівня середньообласних, забезпечення безперебійного постачання товарів першої необхідності мешканцям віддалених населених пунктів.

       Торгівельна сфера району достатньо розвинена.  Кількість закладів роздрібної торгівлі району становить  143 об”єкти. Торгівельне обслуговування жителів віддалених населених пунктів району забезпечується виїздом у ці села фізичних осіб-підприємців.

Але  на споживчому ринку району існує  і ряд проблем, які підлягають вирішенню.

  Зокрема, на прилавках магазинів  відсутня яловичина.   Ціни на свинину вищі, ніж у сусідніх районах на 10-12 грн. Торгівля  м“ясом здійснюється  з порушенням санітарних норм.

       Відсутність на території району підприємства з випічки хліба та хлібобулочних виробів ускладнює  контроль за реалізацією хліба, обмежує можливості додаткового виробництва та реалізації, впливає на рівень цін.

З метою подолання негативних тенденцій на споживчому ринку району, підвищення на цій основі добробуту населення та вирішення існуючих проблемних питань, що обговорені на засіданні, колегія районної державної адміністрації вважає, що управлінню економіки райдержадміністрації необхідно постійно проводити аналіз цінової ситуації на споживчому ринку  району. Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації потрібно вжити заходи щодо підвищення пропозиції на продовольчому ринку району за рахунок місцевих сільгоспвиробників, в першу чергу, за рахунок підвищення обсягів виробництва овочів, м’яса та м’ясопродуктів, молока та молокопродуктів, цукру.

З  доповіддю про роботу виконавчого комітету Богуславської сільської ради по здійсненню делегованих повноважень органів виконавчої влади на засіданні ви-ступив голова виконавчого комітету Богуславської сільської ради Володимир Мальченко. Він зазначив, що на території Богуславської сільської ради розташовано 4 населених пункти: с.Богуславка, с.Загризове, с.Лозова, с.Нова Кругляківка, в яких нараховується 750 дворів, проживає 1828 чоловік.

Основне джерело доходу сільської ради – оренда землі та податок із фізичних осіб.

За 10 місяців 2012 року  план по надходженню власних доходів виконаний на 109,6 % .

Рішенням виконавчого комітету в сільській раді утворена комісія по вирішенню земельних спорів.

Значна увага сільської ради приділяється питанню побутового обслуговування населення. Так, на території сільської ради надаються виїзні послуги з перукарського мистецтва, з ремонту взуття та одягу.

                        На території с.Богуславка є три багатоквартирні житлові будинки, які знаходяться на балансі сільської ради. Питання створення ОСББ поки що залишається відкритим.

Водогін в с.Богуславка знаходиться в задовільному стані. В селах Загризове, Нова Кругляківка та Лозова водозабезпечення здійснюється від індивідуальних колодязів.

Протягом поточного року на засіданнях виконавчого комітету розглядались питання щодо стану со-ціального захисту населення, зокрема, допомога багатодітним сім’ям, робота з неблагополучними сім’ями, обстеження соціально-побутових умов проживання з метою надання соціальної допомоги, призначення пільг та субсидій.     За січень-жовтень 2012 року субсидія на відшкодування житлово-комунальних послуг призначена 142 сім’ям на загальну суму 41781,36 грн.

В 2012 році  на оплачуваних громадських роботах за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального  страхування України на випадок безробіття працювала 61 особа.

На території сільської ради діє Богуславська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., в якій навчається 163 учні, функціонує Богуславський дошкільний навчальний заклад, в якому виховується 46 дітей дошкільного віку. Підвіз до місця навчання учнів, які проживають за межею пішохідної доступності (понад 3 км.), забезпечений.           Для організації змістовного дозвілля населення діють Богуславський  Будинок культури, Загризівський та Лозівський сільські клуби та три сільські бібліотеки-філії.

             Колегія Борівської районної державної адміністрації роботу виконавчого комітету Богуславської сільської ради по здійсненню делегованих повноважень органів виконавчої влади визнала задовільною і рекомендувала виконавчому комітету Богуславської сільської ради: переглянути договори оренди землі, які знаходяться в межах населених пунктів, а по землях, які знаходяться за межами населених пунктів внести пропозиції райдержадміністрації по приведенню ставок сплати за оренду землі до діючого законодавства; активніше працювати над залученням   інвестицій     в об’єкти соціальної сфери, які знаходяться на території сільської ради; провести роботу по розробці містобудівної документації території Богуславської сільської ради; посилити роботу щодо стовідсоткового охоплення дітей дошкільного віку дошкільною освітою; утворити комісію по сприянню створення в с.Богуславка ОСББ.

Про підсумки  оздоровчої кампанії 2012 року

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника голови РДА Ольги Суховій про підсумки  оздоровчої кампанії 2012 року, члени колегії відмітили, що робота щодо оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2012 року була проведена на належному рівні.

Протягом оздоровчої кампанії 2012 року всіма видами відпочинку та оздоровлення в районі охоплено 1888 дітей віком від 7 до 17 років, що становить 97,6 % до загальної кількості дітей, в  тому числі  1487 дітей  пільгових категорій, що становить 98,7 % до загальної кількості дітей          пільгових категорій, 100% - дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Фактично використано на оздоровлення дітей влітку 2012 року  1 млн. 516,064 тис.грн., в тому числі  з ра-йонного бюджету  - 192,800 тис.грн.

Влітку 2012 року працював позаміський дитячий оздоровчий табір «Орлятко», в якому протягом літа  оздоровлено  401 дитину, в 14 пришкільних таборах з денним перебуванням охоплено відпочинком 1033 дитини.

На санаторний режим роботи було переведено 9 дошкільних навчальних закладів району,   в яких  оздоровлено 416 дітей.

Щоб добре підготуватися до нової оздоровчої кампанії, колегія районної державної адміністрації одними з першочергових завдань вважає  поновлення бази даних дітей соціально незахищених категорій, які мають право на оздоровлення у 2013 році; формування таких планових показників оздоровлення та відпочинку дітей у 2013 році: загальне оздоровлення дітей - на рівні не нижче 80%, 100% - охоплення дітей - сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування, 90% - охоплення дітей соціально незахищених категорій.