Турнір з волейболу «Золота осінь»

OLYMPUS DIGITAL CAMERAЗ метою популяризації ігрових видів спорту, організації фізкультурно-оздоровчої та виховної роботи, підвищення масовості дитячо-юнацького спорту в районі та зміцнення здоров’я дітей 12 листопада 2014 року відбувся районний турнір з волейболу «Золота осінь - 2014» серед команд юнаків та дівчат 9-11 класів загальноосвітніх шкіл району та вихованців старшої вікової групи Борівської ДЮСШ.

Змагання серед дівочих команд проходили на спортивній базі Борівської ЗОШ №1. В них взяли участь 9 команд загальноосвітніх шкіл району. За підсумками жеребкування вони були розподілені на три підгрупи, в яких змагання проходили за коловою системою, що в повній мірі дало можливість виявити найсильніших, які вийшли до фіналу: Борівська ЗОШ №1, Шийківська ЗОШ та Ізюмська ЗОШ.

Лідером змагань відразу проявила  себе команда Шийківської  ЗОШ (вчитель ф/к Макурін О.Л.), яка у фінальних змаганнях перемогла команду Ізюмської ЗОШ  з рахунком по партіях 2:1 та здобула перемогу над командою Борівської ЗОШ №1 з рахунком по партіях 2:1 і  отримала звання – чемпіона турніру. Команда Бо-рівської ЗОШ № 1 (вчитель ф/к Мизюк В.А.) перемогла Ізюмську ЗОШ з рахунком по партіях 2:0 та посіла –ІІ місце. ІІІ-місце зайняла команда Ізюмської ЗОШ (вчитель ф/к Мизюк П.А).

Змагання серед команд юнаків проходили на спортивній базі Борівської ДЮСШ (ФОК). У них взяли участь 8 команд загальноосвітніх шкіл району. За жеребкуванням команди були  розподілені на дві підгрупи в яких змагання проходили за коловою системою. Переможці в підгрупах - в фіналі боролися за звання чемпіонів турніру.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAВ півфіналі в напруженій боротьбі між командою Ізюмської ЗОШ (тренер-викладач Мизюк П.А.) та командою Піско-Радь-ківської ЗОШ (тренер-викладач Голик В.О.) рахунок за партіями 2:1 і   бронзу здобуває команда Ізюмської ЗОШ. В фіналі команда Борівської ЗОШ №1 (вчитель ф/к Мизюк В А.) програла команді Піско-Радьківської ЗОШ (тренер-викладач Голик В.О.) з рахунком 0:2 і виборола серебро. Та звання чемпіона турніру «Золота осінь-2014» здобула команда Піско-Радьківської ЗОШ. У цих змаганнях взяли  участь  75 дівчат та 66 юнаків.

Команди призери змагань були нагороджені дипломами відділу освіти Борівської райдержадміністрації, а команди переможці – перехідними кубками від Борівської дитячо-юнацької спортивної школи. Організацію та суддівство змагань забезпечив тренерсько-викладацький склад Борівської ДЮСШ за підтримки відділу освіти Борівської РДА.

Юрій Гамора. Головний суддя змагань.

Василь Дуран. За-ступник головного судді.

Новости Украины - trudovaslava.info

Еще из этой рубрики:

Здесь вы можете написать комментарий к записи "Турнір з волейболу «Золота осінь»"