Авторское, Образование

Тиждень казки

Тиждень казки,,Забута казка - це золоте намисто, яке впало на морське дно” -  кажуть старі люди. І щоб не втратили наступні покоління такого намиста, ми повинні зберігати у своїй пам’яті перлини народної мудрості, розшукувати народних мудреців, які зберігають в пам’яті безліч казок, народних оповідок, пісень, прислів’їв.

Мабуть, на Землі немає людини, яка б не любила казок. Адже змалку казка навчала нас уявляти та мріяти, радіти й сумувати,  уславлювала сміливість, мудрість, прагнення до справедливості.

Казка посідає важливе місце у вихованні дитини. У народних казках, показані добрі і погані вчинки. Добро і Зло. Діти вчаться розуміти мораль казки, порівнюють Добро і Зло, і приймають сторону Добра.

Учні 1 – 4  класів Богуславської  ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом учителя початкових класів Гусєвої Олени Вікторівни та бібліотекаря школи Сядристої Тамари Федорівни  протягом тижня подорожували « Країною казок». В рамках тижня було проведено: конкурс     малюнків «У гості казка прийшла» (1-4 кл.), «Казкова вікторина»(1-4 кл.),  урок позакласного читання у 2 класі «Українські народні казки»,  урок трудового навчання в 2 класі на тему : «Аплікація з паперу. Казкові герої», виховний захід-конкурс «У світі чарівної казки» (1-4 кл).

Протягом тижня кожен клас відвідав мультикінозал.

У конкурсі малюнків активну участь взяли  учні 2,3, 4 класів. Всі учасники були нагороджені солодощами.

Цікаво та змістовно пройшов виховний захід - конкурс на краще знання казок, у якому взяли участь учні 1-4 класів. Діти відгадували загадки, які запропонувала їм  Королева Казка,  ребуси, розпізнавали казкових героїв та уривки музичних  мелодій з відомих мультфільмів.

З кожного класу учні в костюмах  казкових героїв  розповідали,  з якої вони казки і про що в ній розповідається.

Кращих знавців казок, які взяли активну участь у  місячнику шкільних бібліотек (учениця 2 класу Козловська Юліана ) , активних учасників акції «Подаруй бібліотеці книгу! » (Буримченко  В., Ковалець І., Волкова П., Сабіна Л., Суліма Ж., Тулиголовець Т.)  бібліотекар школи Сядриста Т.Ф. нагородила  грамотами та  подяками.

Валентина Рещиковець.

Заступник директора  з виховної роботи Богуславської Зош.