Официально

Колегія у райдержадміністрації 23 листопада

Колегія у райдержадміністрації

Нещодавно у райдержадміністрації відбулася колегія, яку провів заступник голови районної державної адміністрації, голова колегії Костянтин Панфілов.

 На розгляд  колегії райдержадміністрації було винесено два питання:

про роботу виконавчого комітету Першотравневої сільської ради по здійсненню делегованих повноважень органів виконавчої влади та про стан роботи служби у справах дітей райдержадміністрації щодо влаштування дітей-сиріт та дітей,  позбавлених батьківського піклування до сімейних форм виховання.

 

З доповіддю  виступив Першотравневий сільський голова Оганнес Нерсісян. Заслухавши та обговоривши  перше питання, колегія районної державної адміністрації відмітила, що виконавчим комітетом сільської ради проводиться  певна  робота щодо виконання повноважень у сфері соціально-економічного і культурного розвитку в галузях бюджету, фінансів і цін, житлово-комунального господарства, торгівельного обслуговування, транспорту, зв’язку, оборонної роботи, у сфері охорони здоров’я, освіти, соціального захисту населення, регулюванні земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища тощо. Аналіз виконання доходів з початку 2011 року показує, що план по надходженню власних доходів виконаний на 145,9%. Але деякі повноваження виконуються частково, не в повному обсязі.

За результатами перевірки повноважень у сфері будівництва та житлово-комунального господарства виявлено, що на території сільської ради побутове обслуговування жителів здійснюється на низькому рівні, відсутні майстерні по ремонту взуття, побутової техніки, пошиву одягу, відсутня мережа переробних цехів.

Колегія Борівської районної державної адміністрації рекомендувала голові виконавчого комітету затвердити заходи по усуненню недоліків, виявлених під час перевірки.

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника голови райдержадміністрації Ольги Суховій про стан роботи служби у справах дітей райдержадміністрації щодо влаштування дітей-сиріт та дітей,  позбавлених батьківського піклування до сімейних форм виховання, колегія райдержадміністрації вважає за необхідне: з метою поліпшення роботи щодо влаштування дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання підвищити ефективність діяльності організаційно – правових умов соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, посилити відповідальність за додержанням законодавства у цій сфері.