Общество

За доброю традицією 2012

За доброю традицією

zadobtradСтає доброю традицією, коли керівники агрофірми «Світанок» Тамара Василівна Головченко і СФГ «Слобода» Богдан Головченко на професійне свято День працівників сільського господарства готують для трудівників господарств приємні сюрпризи. Якщо торік це була поїздка до Харківського цирку, то цього року – святкування в ресторані м. Куп’янськ, де зібралися всі разом, сім`ями, і говорили про величне, вічне і святе – про землю, на якій народилися  і живемо, про творців добробуту, творців краси земної.

Тамара Василівна і Богдан Іванович привітали сельчан зі святом, адже всі вони без винятку - представники найпочесніших і шанованих професій на землі і заслуговують на щиру подяку за свою щоденну працю.

Місцеві аматори сцени підготували для трудівників сільгосппідприємств цікавий концерт, за що ті отримували щирі оплески, Тамада розповідала про працівників агрофірми і СФГ, яким і були присвячені концертні номери.

Із великим задоволенням винуватці свята брали участь у конкурсах, веселилися, танцювали і смакували різноманітні страви, які приготували для них працівники ресторану.

Словом, свято вдалося на славу і вже зараз працівники задають один одному питання: а що цікавого придумають керівники наступного року? І хоча до цього ще цілий рік, він пролетить швидко, як і завжди в турботах про врожай. Головне, щоб погода не коверзувала, а допомагала трударям отримувати рясні врожаї сільгоспкультур.

Олена КОЛЕСНІКОВА.

На знімку: під час конкурсної програми.