Культура

Будь щаслива, наша доле, щедрим співом і зерном

Будь щаслива, наша доле, щедрим співом і зерном

budshasХліб священний лежить на столі -

Запашний і рум`яний, високий.

Знають добре старі і малі,

Що то рук хліборобських неспокій.

Хліб священний лежить на столі,

В нього запах жнивяного літа,

Хай завжди буде хліб на столі

І, як сонце, сіяє над світом.

Такими словами 17 листопада 2012 року розпочався святковий концерт у Богуславському сільському Будинку культури, присвячений Дню працівників сільського господарства.

Нам відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Але завдяки наполегливій праці хліборобів та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними. Це завдяки сільським трудівникам полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними продуктами, а в кожній українській оселі є хліб і до хліба. 

Доземний уклін і щира подяка усім, хто вирощує зерно і творить добро на нашій благодатній землі - селянським родинам, фермерам, керівникам і спеціалістам агропідприємств різних форм господарювання, а також особиста подяка нашим спонсорам, які в нелегкий для всіх нас час завжди приходять нам, культпрацівникам на допомогу. Ми щиро вдячні  Голику Ю.І. (ФГ "ЮГ"); Боднару С.М. (ТОВ "Богуслав СВ"); Супруну С.М.; Конову В.А. (ТОВ "Альфа-Агро"). 

Для всіх присутніх у залі лунали вітання зі святом. Аматори художньої самодіяльності Будинку культури подарували глядачам  свої пісні, запальні танці, веселі гуморески. Я висловлюю щиру подяку всім аматорам сцени і керівникам за змістовний, прекрасний концерт. І від щирого серця бажаю всім: 

Хай щастя панує у кожному домі,

І успіх хай буде у всьому й завжди,

Хай матінка Божа вас оберігає

Від зла та недуги, від горя й біди.

Тож дай, вам, Боже у мирі проживати,

Щоб завжди руки мали ремесло,

Щоб працювали в нашій Україні,

Щоб легко і щасливо вам було.

Ірина ГРИЦУН.

 Директор Богуславського СБК.