Официально

Звернення Остапчука В.М. з подякою

Шановні друзі!

zvernos Від усього серця дякую всім, хто підтримав мене на виборах народних депутатів України. Ми перемогли разом! Ваша довіра не тільки додає сил та наснаги, вона окриляє. Запевняю: про свій вибір ви не пошкодуєте, бо я зроблю все, аби виправдати ваші сподівання.

            Спасибі всім без винятку виборцям 177-го округу - мешканцям Борівщини, які 28 жовтня прийшли на виборчі дільниці. Звичайно, хтось із вас голосував за іншого кандидата. Поважаючи вибір кожного, хочу зазначити: оскільки ви прийшли на виборчі дільниці, значить, всіх нас уже поєднує  активна громадянська позиція, що разом з нашою спільною мрією про відродження величі рідного краю та спільною роботою на благо округу стане тим «архімедовим важелем», за допомогою якого ми зможемо змінити життя на краще.     

            Для мене велика честь представляти у Верховній Раді України таких працьовитих та щирих людей як ви, шановні друзі.  Велика честь – і ще більша відповідальність. Та я звик до відповідальності, бо протягом свого трудового життя ніколи не ховався за чиїсь спини. Давно зрозумів: щоб чогось досягти, треба дуже багато працювати, вірити в Бога і свою мрію. Я вірю і знаю, що сьогодні ми — сила, тому що ми разом.

            Ще раз щиро дякую вам за підтримку!

З глибокою повагою, Віктор Остапчук.