Поздравления

З днем працівників сільського господарства!

З днем працівників      сільського  господарства!

У п`ятницю, 22 листопада в Борівському БК відбудеться святкування Дня працівників сільського господарства. Народний депутат України Віктор Остапчук надіслав вітання учасникам свята та всім аграріям Борівщини. П`ять ветеранів агропромислового комплексу одержать премії від народного депутата. Подробиці святкування – у наступному номері.

Шановні працівники сільського господарства Борівського  району!

Щиро вітаю Вас з нагоди свята – Дня працівників сільського господарства!

День працівників сільського господарства – особливе свято в нашому календарі. У цей день і державні чиновники, і депутати, і громадськість говорять про хліборобські проблеми і турботи, про подальшу долю нашого села, про унікальність української землі-годувальниці. Це - свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це - свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що складає основу життя держави та добробуту її громадян.

І завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними та сприяють збереженню та розвитку сільськогосподарської галузі.

Разом із сердечними вітаннями з нагоди Дня працівників сільського господарства шлю Вам теплі побажання міцного здоров’я, щедрих урожаїв і високих надоїв, щастя, тепла і затишку в родинах, твердої віри у заможне майбутнє наших дітей та онуків, добра та наснаги. Хай Ваша праця заколоситься щедрою нивою успіху!

Віктор Остапчук.

Народний депутат України, Герой України, Президент Громадської спілки «Соціальний Рух Поваги».