Шкільний «коловорот»

Шкільний «коловорот»

kolovorotУроки, дзвінки, перерви, виховні заходи, спортивні змагання….Шкільний  «коловорот»  триває знову і знову. Але, кожного разу, здається, за одним і тим сценарієм шкільних подій з’являються нові дитячі таланти, проявляються чудові здібності дітей, відточується професіоналізм і майстерність вчителів,  згуртовується шкільний колектив.

Результати участі учнів школи у різноманітних ра-йонних та обласних заходах, які відбулись у перші місяці навчального року, вказують на те, що наші школярі мають великий творчий потенціал. І задача педагогів - розвивати і всебічно підтримувати таланти учнів, спонукати до участі у конкурсах, олімпіадах, як спортивних, так і предметних.

 Ефективною в цьому напрямку є робота з  проведення  предметних тижнів у школі. Під керівництвом вчителя  школи, голови районного методоб’єднання  вчителів математики Носатої І.Д. був проведений тиждень математики, до участі в якому були залучені учні 5-11 класів. Кожен клас узяв участь в оформленні стенду, виготовивши стіннівки, склавши кросворди математичної тематики. Учнями 5-6 класів були написані казки-розповіді про математику. Вчителями були проведені турніри юних математиків, уроки-ігри.  З числа учнів 9 класу були підготовлені учні для проведення лекторію «Цікаві факти з життя математиків».

Найактивніші учасники тижня математики Смаль Ю., Баранова Є., Малій К., Цегельнік А., Коляндра Н., Бабич К., Голик Є., Кондратьєва С., Саламаха А., Бурлачка А., Костенко С., Смаль А., Криловська М. були нагороджені грамотами та цікавими подарунками, які були вручені їм на загальношкільній лінійці.

Учні школи Леонова А., Неня К., Хаустов Р., під керівництвом вчителя Короткової Л.В., отримали нагороди за участь у конкурсі дитячого малюнку, присвяченому творчості Т.Г.Шевченка, на першість Борівського району у рамках проекту «Творча Слобожанщина», під патронатом громадської спілки «Соціальний Рух Поваги».

Вчителі української мови Перетятько Л.В. та Титаренко З.І. готували учнів Посипайко О.  та Семененко Г. до участі у районному конкурсі ораторського мистецтва, присвяченому творчості Т.Г. Шевченка. Під керівництвом Титаренко З.І. учениця 11 класу Титаренко А. підготувала роботу на  Всеукраїнській конкурс «Презентую тебе, Україно!», учениця 6 класу Кондратьєва С. написала роботу на обласний конкурс «Місцеве самоврядування-це ми!». Вчитель Перетятько Л.В. керувала роботою учениці 8 класу Посипайко О., яка написала твір-есе «Я-європеєць!» на обласний конкурс. Вчитель світової літератури Семененко Н.А. неодноразово готувала переможців обласного конкурсу «Моя країна-Україна!». Цього разу учениця 11 класу Семененко Г. на-діслала на конкурс творчу роботу, пов’язану з українськими традиціями - «Нате вам народжене- принесіть хрещене».

Щойно Міжнародним благодійним фондом «Національна пам’ять України», Національною академією наук та комітетом з питань науки і освіти Верховної Ради України було оголошено Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати із забуття», як учні 11 класу Шейко О. та Гореліков Б. продемонстрували свої роботи наставникам Перетятько Л.В. та Кушці О.І.

Горелікова Б., учня 11 класу, спонукала до подальшої творчої діяльності перемога у Всеукраїнській акції фоторобіт«Незгасна па-м’ять», присвячена подіям Великої Вітчизняної війни та приурочена до Дня визволення України від німецько- фашистських загарбників. Богдан був особисто запрошений зі своїм керівником Білокопитою К.П. до м. Харків, де заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Є.Є. Савін вручив нагороди.

Ні на мить не припиняється в школі фізична підготовка учнів. До пізнього вечора світяться вікна спортивної зали школи. Це вчитель фізичного виховання, тренер ДЮСШ та спілки «Колос» - Голик В.О. працює з підростаючим поколінням, прищеплюючи дітям любов до спорту та здорового способу життя. Його вихованці беруть участь у всіх спортивно-масових заходах району, здобувають перемоги, як в окремих видах спорту, так і в цілому. Останньою яскравою подією в спортивному житті школи було вручення кубку за перемогу команди з числа учнів 10-11 класів на районному етапі Всеукраїнської спортивної гри «Джура». Спільними  зусиллями педагогічного та учнівського колективів була здобута ця перемога! Щиро дякуємо вчителям, які підтримали своєю допомогою команду учнів- Терентьєвій Л.Т., Білокопитій К.П.,Титаренко З.І.!

Нехай цей тісний зв’язок  між учнями і вчителями не переривається і веде до майбутніх перемог!

Л.Л. Русанова.

Директор Піско-Радьківської  ЗОШ І-ІІІ ст.     


Новости Украины - trudovaslava.info

 
 

Еще из этой рубрики:

Здесь вы можете написать комментарий к записи "Шкільний «коловорот»"

* Текст комментария
* Обязательные для заполнения поля


Архивы
Наша статистика
Яндекс.Метрика
Читать нас
Связаться с нами