Редактори районних змі обговорюють і вирішують проблеми разом

Редактори районних змі обговорюють і вирішують проблеми разом

На минулому тижні  в м. Вовчанськ відбувся загальнообласний семінар для редакторів районних комунальних друкованих засобів масової інформації, організований Департаментом масових комунікацій ХОДА.

Його провели директор Департаменту масових комунікацій Вікторія Маренич і директор Юридичного департаменту Харківської облдержадміністрації Артур Мартін.

«Я вважаю, що ці наші семінари - це той важливий момент, коли ми дізнаємося про проблеми наших колег, можемо їх обговорити і запропонувати алгоритми рішення. А також ми можемо будувати наші подальші плани і взагалі більше дізнаватися про працю один одного. Було прийнято таке рішення, що семінар щоразу проводитиметься в новому місці. Ми подорожуємо по території Харківської області, і сьогодні нас гостинно вітає Вовчанщина», - зазначила Вікторія Маренич, відкриваючи кущовий семінар.

У ході семінару обговорювалися питання співпраці районних комунальних ЗМІ з органами влади , підвищення конкурентоспроможності, фінансування друкованих ЗМІ та стану передплати на 2014 рік, співпраці з « Укрпоштою», роботи Харківського клубу редакторів і підвищення якості друку видань.

Під час семінару Вікторія Маренич також повідомила, що  наступного року серед інших критеріїв роботи райдержад-міністрацій буде оцінюватися робота з громадськістю та з районними комунальними засобами масової інформації.


Новости Украины - trudovaslava.info

 
 

Еще из этой рубрики:

Здесь вы можете написать комментарий к записи "Редактори районних змі обговорюють і вирішують проблеми разом"

* Текст комментария
* Обязательные для заполнения поля


Архивы
Наша статистика
Яндекс.Метрика
Читать нас
Связаться с нами