Общество

Подяка за невтомну працю

Подяка за     невтомну  працю

Коли любов не має меж,
Коли душа не знає втоми,
Коли землею ти живеш -
Праця твоя стає святою!
Такими словами 15 листопада   в Богуславському СБК розпочався святковий концерт, присвячений Дню працівників сільського господарства. Листопад 2013 року для нас дуже особливий. По-перше, в цьому місяці ми  святкували День працівників сільського господарства, по-друге, – 25 років тому завдяки керівнику агрофірми «Зоря» Анатолію Григоровичу Чепурному ми були свідками  відкриття нашого прекрасного Будинку культури, саме на святкуванні  Дня працівників сільського господарства відкрилися гостинно двері Будинку культури.

У Богуславці живуть прекрасні, працелюбні, талановиті люди. І на цьому святі було сказано багато вітань і побажань всім пра-цівникам полів та ферм, адже у нашому залі були присутні ветерани праці, механізатори, тваринники, фермери, спеціалісти сільського господарства, всі, хто своєю невтомною працею забезпечували нам щедрий урожай.
Наш край завжди славився своїми чорноземами і людьми, які плекають на рідній землі найсвятіший із усіх скарбів – хліб. У нас на Україні ведеться так, що хліб у хаті – то багатство, сіль – то гостинність і щирість.  Нашу Україну називають хлібним краєм, бо люди, які живуть  тут, - українці, вони великі  працелюби, вміють гарно обробляти  землю і ростити на ній високі врожаї.
Доземний уклін і щира подяка усім, хто зрощує зерно і творить добро на нашій благодатній землі - селянським родинам, фермерам, керівникам і спеціалістам агропідприємств різних форм господарювання, а також особиста подяка нашим спонсорам, які в нелегкий для всіх нас час завжди приходять   нам, культпрацівникам, на допомогу. Ми щиро вдячні  Голику Ю.І. (ФГ «ЮГ»); Боднару С.М. (ТОВ «Богуслав СВ»); Конову В.А. (ТОВ «Альфа-Агро»), Кириченку М.О. (ФГ «ЮГ» та ПАФ «Злагода»).
Для всіх присутніх в залі лунали вітання зі святом. Аматори художньої самодіяльності Будинку культури подарували глядачам  свої пісні, запальні танці, веселі гуморески. Я висловлюю щиру подяку всім аматорам сцени  за змістовний, прекрасний концерт.  І від щирого серця бажаю всім:
Здоров’я міцного вам зичу довіку,
Щастя і радості повнії ріки.
Берег спокою хай серце сповиває,
Горе хай завжди вас оминає.
Сміхом веселим хай повниться хата,
Хлібом та сіллю будьте багаті.
Ірина ГРИЦУН.

Директор Богуславського СБК.