Образование

Міс Попелюшка

Міс Попелюшка

popelУ Борівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2  14 листопада 2013 року відбулася конкурсно-розважальна програма «Міс Попелюшка - 2013». Це свято краси, грації і чарівності серед дівчаток початкової школи. Захід проводився з метою формування вміння демонструвати свої найкращі якості, нахили, знання, захоплення, уподобання; сприяння розвитку  впевненості у собі, своїх можливостей, виховання естетичного смаку, бажання перемагати.

    До свята готувалися всі: діти, батьки, вчителі. З першої хвилини було зрозуміло, що свято обіцяє бути ефектним. Спочатку всі дуже хвилювалися. Нові обличчя, нові таланти – усе це дуже захоплює і тримає в приємному очікуванні. Схвильовані батьки маленьких учасниць налаштовують фото- і відеокамери, адже ось-ось їхні кровинки будуть представляти не тільки себе, а в якійсь мірі  і їх, батьків. І вийшло справді святково та незвично, адже такі конкурси — це не тільки переживання, а й позитивні емоції. 

 Ведучими конкурсу були Фея (Сухина Юлія) та Коро-лівський паж (Бієнко Денис).

Перший конкурс «Розминка» показав вміння дівчаток швидко сформулювати та викласти відповідь, ступінь їхнього ораторського мистецтва. Питання -  найрізноманітніші для кожної з учасниць. Свої перукарські здібності маленькі учасниці змогли показати у конкурсі «Юний перукар», швидко та якісно впорались учасниці в конкурсі «Завдання мачухи», перебираючи горох та кукурудзу. Вокальні здібності та творчий потенціал дівчатка продемонстрували під час конкурсу «Сузір’я зірок». Останній конкурс «Дефіле» показав граціозність, красу, легкість і витонченість кожної учасниці, вміння «ходити», а головне носити  «царське» вбрання – бальні сукні.

«Родзинкою» свята стали виступи-привітання казкових гостей, які «прибули» на конкурс з різних точок нашої Землі та навіть з космосу.

Члени журі дуже емоційно висловлювали своє захоплення від конкурсанток та зізналися, що отримали море естетичного задоволення і що їм дуже важко було зробити вибір між ними. Та зрештою рішення було прийняте. Суддівська колегія присвоїла звання «Міс Попелюшка 2013» учениці 1 класу Михайловій Вікі та визначила переможців у номінаціях: «Міс Симпатія» - Єрюкіна Ангеліна, «Міс талант» - Прихненко Даша, «Міс Розумниця» - Шулик Крістіна, «Міс Ніжність» - Міхеєва Анастасія, «Міс Привабливість» - Гончарова Анна,  «Міс Посмішка» - Стаднік Альона, «Міс Фантазія» - Маковецька Марина, «Міс Винахідливість» - Пироженко Альона, «Міс Скромність» - Папіянц Даша. Вітаємо!
 Всі конкурсанти виявилися надзвичайно талановитими. Хочеться побажати їм залишатися такими ж неординарними особистостями, але в той же час добрими людьми, які здатні радіти перемогам інших.

Ірина Шутько, вчитель початкових класів Борівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.