Образование

Гармонія руху 2012

Гармонія руху

garmoniyaНинішнього тижня в Україні проходив Всеукраїнський фестиваль «Гармонія руху» за участю вихованців дошкільних навчальних закладів різних типів і форм. Програма фестивалю передбачала охоплення дітей різних вікових категорій, участь батьків вихованців, використання упродовж фестивального тижня різноманітних форм організації дитячої життєдіяльності фізкультурно-оздоровчого, валеологічного, художньо-естетичного спрямування з активним використанням рухів і музики у фізичних вправах, рухливих іграх, танцях тощо.

У Борівському дитячому дошкільному закладі №1 теж відбулося фізкультурно-музичне свято, яке підготували вихователі закладу Ольга Пацьора, Ольга Безкровна, Марина Пацьора, Тетяна Стрельник.

Перед початком змагань медсестра дитсадка  перевірила стан здоров’я дітей, а вже потім почалися змагання.

Групи вихованців були поділені на команди «слоненят» і «бегемотиків», всі вони приготували привітання команді-суперниці. Діткам  дуже цікаво було брати участь у найрізноманітніших іграх, вони активно вболівали за своїх членів команди, вигукували, підбадьорювали учасників змагань.

Діти змагалися у силі, спритності, винахідливості, вдосконалювали фізичні вміння й навички. Даний захід важливий тим, що пропагується здоровий спосіб життя, виховується любов до фізкультури та спорту, формуються гуманні взаємини з однолітками, уміння співчувати, радіти спільним результатам.

Тепер дітки точно знають: лиш один рецепт на світі всім-усім підходить дітям. Коли спорт полюбиш - сильним, спритним будеш. 

Олена КОЛЕСНІКОВА.