Официально

З апаратної наради 20.11.2012

З  апаратної  наради 20.11.2012

Бюджет району

Начальник фінансового управління РДА Лариса Скиба доповіла, що за 10 місяців цього року зведений бю-джет району виконано на 102%, районний і селищний - на 101,1%, сільські бюджети - на 105%. За звітний період не виконаний план по надходженню власних доходів по бюджету Піско-Радьківської сільської ради. Податок на доходи з фізичних осіб надійшов у сумі 8451 грн., що становить 105,2% до плану. Втрати становлять 11 тисяч гривень: план по надходженню податку не виконано Вищесолоненською і Піско-Радьківською сільськими радами. Плата за землю становить лише 84,9%. План не виконали Борівська селищна, Богуславська, Гороховатська, Ізюмська, Підлиманська  та Піско-Радьківська сільські ради. Втрати становлять 530,5 тис. грн.  По фіксованому сільськогосподарському податку план виконано на 103,6% до передбачених бюджетом, але до відповідного періоду минулого року - це 99,1%.

Початок опалювального сезону

Про початок опалювального сезону проінформувала начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ райдержадміністрації Ніна Данько.

З 12 жовтня опалювальний сезон розпочався у шкільних, лікарняних, дитячих закладах. З 15 жовтня - в житлових будинках і приміщеннях з індивідуальним опаленням. Підписаний  договір на постачання газу між Борівським комунальним підприємством теплових мереж і НАК «Нафтагаз України». 9 котелень КПТМ отримали дозволи територіального управління Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду по Харківській області на експлуатацію котелень протягом опалювального сезону 2012-2013 років. Заборгованість населення за послуги теплопостачання становить 1776,8 тис. грн.

Заробітна плата

З доповіддю про рівень середньої заробітної плати виступила заступник голови РДА Ольга Суховій. Вона за-значила, що на даний час середня заробітна плата по району становить 2068 грн., що на 24,3% більше, ніж у минулому році. У порівнянні з відповідним періодом минулого року у промисловості вона збільшилася на 115 грн. або    на 4,6% і становить 2629 грн.,  в галузі охорони здоров’я - на 28%, в галузі освіти - на 26,8%, у сільському господарстві - на 23%. Зокрема, в агрофірмі «Новий шлях» середня зарплата збільшилася на 368 грн і становить 2749 грн., у ФГ «Слобода» - на 257 грн., становить 2578 грн., у СТОВ «Шийківське» на 290 грн., становить 2036 грн. Найнижча заробітна плата в  СФГ «Моноліт» - 1249 грн.

      З метою недопущення використання роботодавцями найманої праці без належного оформлення трудових відносин  в районі працює робоча група з  питань легалізації заробітної плати та «тіньової» зайнятості населення. На засіданнях робочої групи проводиться роз’яснювальна робота з роботодавцями  щодо відповідальності  роботодавців  за  порушення  трудового  законодавства,  зокрема,  за  нелегальне  використання  найманої  робочої  сили.

Стан роботи

Територіального центру

Заступник директора Територіального центру со-ціального обслуговування (надання соціальних послуг) Борівської РДА Валентина Гоман розповіла про діяльність Терцентру протягом 10 місяців поточного року. Майже у всіх селах району (крім Вишневого, Ольгівки і Червоного Ставу) проживають громадяни, які обслуговуються Територіальним центром. Різних видів соціальної допомоги потребують 1199 громадян. Працівниками відділення соціальної допомоги вдома протягом звітного періоду обслуговано 513 одиноких громадян,  відділення орга-нізації надання адресної натуральної і грошової допомоги - 543 громадян. Підопічним надано 250 тис. різних видів послуг. Виконано всі замовлення по забезпеченню підопічних  дровами та вугіллям. Пунктом прокату, в якому є інвалідні візки, ходунки, палиці, милиці та інші засоби реабілітації, скористалися 83 громадянина.

Пенсійне забезпечення

По цьому питанню інформацію надала начальник управління Пенсійного фонду України в Борівському ра-йоні Валентина Богуславська. За 10 місяців до бюджету управління Пенсійного фонду України в Борівському ра-йоні з усіх джерел фінансування надійшло 86 млн. 927 тис. грн. Власні надходження становлять 18 млн. 785 тис. грн., що на 2 млн. 822 тис. грн. або на 17,7 % більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Протягом зазначеного періоду забезпечено виплату пенсій та допомог в установлені законодавством терміни. Загальна сума видатків на пенсійні виплати за січень - жовтень склала 68 млн. 611 тис. грн., що на 6 млн. 408 тис. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.

На обліку в управлінні перебуває 5651 отримувачів пенсій та допомог. Проведено 4 масових перерахунки у зв»язку зі зміною прожиткового мінімуму та 6 перерахунків відповідно до рішень Уряду. В результаті проведених перерахунків середньомісячний розмір пенсії становить 1251грн. 41 коп., що на 157 грн. 95 коп. більше, ніж на початку року.