Безопасность

102 інформує за листопад 2012 р

Крадіжка паливно-мастильних матеріалів

Працівники сектору дільничних інспекторів міліції Борівського РВГУМВС України затримали громадянина М. 1982 року народження, який 3 листопада цього року скоїв крадіжку паливно-мастильних матеріалів у одному з фермерських господарств району. Наразі вирішується питання про порушення проти нього карної справи за статтею 185 ч.2 Кримінального кодексу України, яка передбачає до 3 років позбавлення волі.

Ухилявся від сплати

аліментів

Громадянин П. 1973 року        народження, житель с. Шийківка близько 2 років не сплачував аліменти на утримання  свого малолітнього сина. За злісне ухиляння від сплати аліментів проти громадянина П. порушено кримінальну справу за ст. 164 ч.2, що передбачає обмеження волі на строк від 2 до 3 років.

Іван ДЕГТЯР.

Інспектор по зв`язкам із громадськістю Борівського РВГУ МВС України в Харківській області. 

Перевізник зима - 2012

Незважаючи на заходи, які вживаються МВС, ситуація з безпекою пасажирських перевезень залишається складною. Цьому сприяє суттєве погіршення погодних умов, зменшення світлого часу доби, збільшення пасажиропотоку після завершення сезону літнього відпочинку та початку осінніх шкільних канікул.

За останні декілька тижнів жовтня цього року на автошляхах допущено ряд ДТП за участю водіїв автобусів. Зокрема,  13 жовтня в Тернопільській області водій автобуса ЮТОНГ під час перевезення організованої групи дітей при виконанні розвороту та руху заднім ходом допустив з’їзд у  кювет, де автобус перекинувся. Унаслідок пригоди двадцять чотири школярі отримали травми.

На виконання вимог МВС України та Департаменту ДАІ МВС України з метою проведення цільових профілактичних заходів на пасажирському транспорті в період з 22.10 по 12.11.2012 року на території України Державтоінспекцією проводилася операція «Перевізник зима – 2012».

Співробітники ДАІ Борівського РВ за вказаний період здійснили перевірку пасажирського перевізника ВАТ «Оскіл» та автогосподарства відділу освіти Борівської РДА (Шкільний автобус), провели додаткові інструктажі та профілактичні бесіди з водіями автогосподарств щодо дотримання ПДР та правил  експлуатації автобусів під час перевезення пасажирів у зимовий період року.

За вказаний період під час нагляду за дорожнім рухом співробітниками ДАІ Борівського РВ на території обслуговування було виявлено 4 порушення правил перевезення пасажирів. За даними фактами  складено відповідні адміністративні матеріали.

Враховуючи вищевикладене, з метою недопущення ДТП з тяжкими наслідками Державтоінспекція звертається до учасників дорожнього руху з проханням дотримуватись правил дорожнього руху України.   

Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху

Шановні керівники підприємств та учасники дорожнього руху!

            Кожні 18 хвилин на дорогах України відбувається дорожньо-транспортна пригода, а через кожні 117 хвилин  гине людина. За показником смертності від ДТП на 100 тисяч населення Україна посідає п’яте місце в Європі.

            Упродовж 12-18 листопада в Україні в рамках проголошеного Генеральною асамблеєю ООН Десятиліття дій із забезпечення безпеки дорожнього руху проходив  Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху. Мета такого заходу – привернути увагу суспільства до питань безпеки дорожнього руху і запобігання дорожньо-транспортних подій, в яких гинуть і травмуються люди.

            Гасло Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху – «Безпека на дорогах залежить від кожного!». Для того, щоб на  наших дорогах настав порядок, кожен учасник дорожнього руху повинен зробити свій внесок. Дотримання Правил дорожнього руху, розуміння засад безпечної пове-дінки і повага до них, культура на дорозі, взаємодопомога – головні складові безпечної та комфортної участі в    дорожньому русі. Державтоінспекція впевнена, що для зміни ситуації на краще необхідні зусилля не тільки держави, а і кожного громадянина.

            Пам’ятайте: безпека на дорозі залежить від кожного з нас!

 Сергій КАЛЮГА.

Начальник ВДАІ Борівського РВ ГУМВС України в Харківській області.