Авторское, Общество

«Шлях до майбутнього»

ШЛЯХ ДО МАЙБУТНЬОГОДорогі друзі, хочемо повідомити вам, що в селищі Борова утворився новий молодіжний рух «Шлях до майбутнього», ініціаторами створення якого є Анна Лиманська, Каріна Дейниченко та Тетяна Кісельова.

Організація діє на засадах добровільності, самоврядування, небайдужості, а також рівноправності її членів. Метою діяльності організації є створення умов для розкриття творчого потенціалу молоді Борівщини, сприяння самореалізації наукового, творчого, політичного, організаційного потенціалу молодих людей,створення умов для організованого дозвілля та спілкування молоді, залучення молоді до участі в громадському житті, сприяння позитивним перетворенням у нашому суспільстві.
Організація ставить перед собою такі завдання:
- участь у проведенні громадської роботи у молодіжному середовищі;
- сприяння патріотичному, фізичному та моральному вихованню молоді, пропаганді здорового способу життя;
- представлення інтересів молоді в стосунках з органами місцевої влади та місцевого самоврядування.
Наша організація звернулася до керівництва Борівської районної державної адміністрації, депутатів місцевих рад , місцевого бізнесу запропонувавши свої ідеї та проекти щодо того, як зробити наше селище ще кращим, а разом з ним розвивати і самих себе. Ми відчули підтримку і готовність з їхнього боку піти назустріч молодому поколінню. Після такої розмови ми відразу почали обговорювати нашу спільну діяльність, а почнемо ми її з флешмобу за «Єдність і мир».
Наступним нашим кроком буде вирішення проблеми благоустрою селища. Насамперед нас турбує освітлення впродовж алеї на центральній вулиці, бо близько десяти ліхтарів, що були встановлені для комфортного пересування мешканців в темний час доби, були пошкоджені. Ми ставимо перед собою мету зібрати кошти на їх відновлення.
Та це лише початок. Попереду на нас чекає безліч проектів та заходів, над втіленням яких ми будемо плідно працювати. Ми сподіваємося на тісну співпрацю та допомогу з боку Борівської районної державної адміністрації, депутатів місцевих рад ,місцевого бізнесу та органів місцевого самоврядування.
Запрошуємо активну молодь Борівщини та всіх бажаючих приєднатися до нас.

Каріна Дейниченко.
Учениця 11-Б класу
Борівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.