Авторское, Общество

Праця хлібороба славна урожаєм

сільгосп1Минулої п’ятниці у Борівському районному будинку культури зібралися творці нашого достатку, творці життя, краси земної та, мабуть, найсвятішого, що є на цьому світі, хліба.

Зі святково прикрашеної  золотим колоссям сцени лине  мелодія пісні «Родина», яку виконують борівські аматори Валентина Невмірич та Світлана Мірошніченко. Вона стала початком неперевершеної, глибоко  патріотичної  композиції «Україна, червона калина».  Її учасниками були різного віку дітки в українських костюмах, з  національною символікою.

сільгосп2До слова запрошуються голова Борівської райдержадміністрації Віталій Кіян та голова районної ради сільгосптоваровиробників Григорій Сало. Вони привітали присутніх та висловили велику подяку працівникам сільського господарства за натруджену працю, відданість і любов до рідної землі, за терпіння і витримку. Піднесеного настрою багатьом додала церемонія нагородження найсумлінніших працівників сільського господарства. З рук цих керівників Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради отримали кращі з кращих трудівників практично кожного сільськогосподарського підприємства.

сільгосп3Почесними грамотами Харківського технічного університету ім. Петра Василенка  нагороджені  його випускники, які  здобули великий авторитет  і повагу на Борівщині. Серед них - голова Борівської райдержадміністрації Віталій Кіян, керівник та головний інженер ФГ «Моноліт» Сергій Супрун, Роман Стрельник, інженер СТОВ «Шийківське» Олег  Нікітенко та інші.

Особливі слова вітання, глибокої вдячності за багаторічну сумлінну працю звучали на адресу наших славних ветеранів. Під щирі оплески присутніх їм  вручили квіти.

Згадали на святі  і Ке-рівників з великої літери, заслужених людей не лише Борівщини, а й всієї України - народного депутата України, голову колишнього колгоспу «Зоря» Анатолія Григоровича Чепурного та Героя України,  генерального директора агрофірми «Новий шлях» Анатолія Тихоновича Криворучка.

сільгосп5Незабутні образи постали перед глядачами зі стрічки фільму,  в якому йшлося про їх життя та діяльність.

Зал зривається бурхливими оплесками, коли на сцену виходять артисти з Харкова та Києва, які подарували  сільським трударям  великий святковий концерт.

Закінчилося торжество частуванням смачним українським короваєм.

Наступного дня голова райдержадміністрації Віталій Кіян та сільгосптоваровиробники взяли участь у великому святковому ярмарку , організованому в місті Ізюмі  сільськогосподарськими підприємствами Барвінківського, Борівського та Ізюмського районів.

сільгосп6Як повідомила наш позаштатний кореспондент Ірина Грицун, у Богуславці  теж пройшли урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. Лунали слова подяки усім, хто вирощує зерно і творить добро на нашій благодатній землі - селянським родинам, фермерам, керівникам і спеціалістам агропідприємств різних форм господарювання, а також спонсорам: Кириченку М.О. (ФГ «ЮГ» та ПАФ «Злагода») та Боднару С.М. (ТОВ «Богуслав СВ»).

сільгосп7Аматори художньої самодіяльності Будинку культури подарували глядачам свої пісні, запальні танці,веселі гуморески.

Любов Мухіна.

сільгосп8Фото Леоніда Логвиненка, Оксани Дудник.