Авторское, Общество

Добрі вчинки – найкраща характеристика

Нещодавно в с. Підлиман пройшов особистий прийом громадян народним депутатом України Віктором Миколайовичем Остапчуком. До нього на-дійшло багато звернень від мешканців села та переселенців. Майже всі звернення  були розглянуті  та мали позитивну відповідь.

ДОБРІ   ВЧИНКИТак, в амбулаторії сімейної медицини, поштовому відділенні та дитячому садочку з’явилися масляні обігрівачі для підтримання температури в приміщеннях. Четверо працівників територіального центру, які обслуговують одиноких та непрацездатних жителів на території Підлиманської сільської ради, отримали подарунки до Дня працівників соціальної сфери-  велосипеди, для полегшення їх нелегкої праці.

За допомогою до Віктора Миколайовича звернулась також родина Віри Борисівни Слєпцової. Вони виїхали з зони АТО, м. Юнокомунарівськ Донецької області і зараз тимчасово проживають в с. Підлиман. Сім’я переселенців  щиро вдячна народному депутату України Віктору Остапчуку за допомогу, яка була надана дуже вчасно та швидко: пральна машина та  холодильник полегшать побут пенсіонерам, один з яких не може самостійно пересуватися.

Людина характеризується не словами, а добрими вчинками

Ірина Кравченко.