Авторское, Общество

День вшанування пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ

10 листопада всі ті, хто своєю долею обрав нелегку міліцейську службу та віддав їй не один десяток років, відзначають визнане державою свято - День вшанування пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ.

Відповідні урочистості відбулися і в Борівському райвідділі міліції.

У цей день вшанували всіх, хто гідно працював та охороняв спокій громадян, їх домівки, майно та життя, стояв на сторожі законності і правопорядку.  Їх досвід є взірцем в роботі молодих співробітників, які продовжують почесну службу поколінь міліціонерів.

Начальник Борівського РВ ГУМВС України в Харківській області підполковник міліції Віталій  Куроп`ятник  та голова ради ветеранів Олександр Шестопал особисто привітали присутніх, побажали міцного здоров’я, життєвих сил, стабільності та поваги, щастя, добра та затишку у родинах. Поклали квіти до меморіальної дошки пам’яті Володимира Миколайовича Гамори, колишнього начальника райвідділу та невтомного громадського діяча Борівщини.

Членам ради ветеранів Борівського РВ – Валерію Гонтарю, Володимиру Кам’янському, Василю Ребрію, Олександру Шестопалу були також вручені па-м’ятні відзнаки «20 років міліції України».

Оксана Дудник.

вет овс

 

 

 

 

 

 

На фото: ветерани міліції.