Общество

Вшанували працівників сільського господарства

Вшанували працівників сільського господарства

axКожного року в третю неділю листопада в Україні відзначають професійне свято працівників сільського господарства. В цей час вже зібрано врожай, підбито підсумки роботи, визначено кращих трудівників.

відбулися 17 листопада в Борівському районному будинку культури. Як приємно було дивитися на усміхнені обличчя людей, які своєю невтомною працею роблять неоціненний внесок у розвиток сільського господарства нашого району! Це завдяки їм у кожній оселі є запашний хліб, це вони недосипають вночі, поспішаючи до своїх підопічних, і вони не жалкують про те, що обрали для себе нелегку дорогу – працювати в сільському господарстві.

 

Зі святом усіх трудівників вітали перший заступник голови Борівської районної державної адміністрації Костянтин Панфілов і голова районної ради Євген Жук. На адресу винуватців свята прозвучали найтепліші слова щирої вдячності за плідну працю, побажання міцного здоров’я, витримки, гідного поцінування їхніх здобутків. Кращим працівникам сільського господарства району вручили нагороди.  Наказом міністра аграрної політики та продовольства України за сумлінну плідну працю, вагомі трудові здобутки, вагомий особистий внесок у збільшення виробництва сільськогосподарської продукції та з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства нагородили доярку агрофірми «Новий шлях» Топільницьку Марію Адамівну.

Наказом Головного управління агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу та з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства керівники району вручили нагороди водію агрофірми «Новий шлях» Єрмолі Володимиру Єгоровичу, трактористу ФГ «Слобода» Колесніку Володимиру Михайловичу, агроному ПСП агрофірми «Світанок» Козлову Олександру Леонідовичу,

головному агроному агрофірми «Новий шлях» Северину Віктору Васильовичу.

Працівники й аматори Борівського РБК, вихованці гуртків і Дитячої музичної школи підготували для всіх працівників сільського господарства свої подарунки – веселі танці й улюблені багатьма пісні. А директор районного будинку культури Олена Коломієць з нагоди свята за довголітню співпрацю з будинком культури нагородила Почесними грамотами ветерана праці сільського господарства Олександру Григорівну Томаш і Зою Іванівну Гармаш, яка працює в сфері сільського господарства. Ці дві жінки близько десяти років радують на всіх концертах своїми чудовими голосами у ансамблі „Борівчанка”.  Настрій після концерту в усіх був піднесений, святкування продовжувалося за щедро накритими для трудівників столами.

На вихідних керівники сільськогосподарських підприємств району вітали своїх працівників зі святом у колективах, вшановували тих людей, завдяки яким вдалося зібрати гарний врожай, отримати високі надої молока тощо.

Свято залишилося позаду, але хочеться побажати всім трудівникам аграрної сфери, щоб гарний настрій ніколи їх не полишав, а робота завжди приносила задоволення!

Тетяна ГУНЬКО.